Prekių filtras

Medicinos knygos ir literatūra studijoms, mokslui, visuomenei

Vytautas Kasiulevičius, Vincas Lapinskas

Farmakokinetinių konstantų klinikinė reikšmė

6,90€
 Turime prekyboje

Prekės kodas: 978609821509
Autorius: 
Vytautas Kasiulevičius, Vincas Lapinskas
ISBN: 
978609821509
Leidykla: 
Vaistų žinios
Išleista: 
2018
Knygos kalba: 
Lietuvių
Formatas: 
A6
Viršelis: 
Minkštas
Puslapių: 
36
Svoris: 0,120 kg
Matmenys: 150 mm × 0 mm × 210 mm

Tema (-os)

Visos knygos · Bendroji gydytojo praktika · Farmacija. Farmakologija. Fitoterapija

Dalintis

     

Pagrindinis oficialus vaisto savybes apibūdinantis dokumentas, skirtas gydytojui ir farmacininkui, yra „Preparato charakteristikų santrauka", sutrumpintai PCS (angl.„Summary of Product Characteristics", sutrumpintai SPC). Bet kurio Lietuvoje registruoto vaisto „preparato charakteristikų santrauką" (PCS) galima rasti valstybinės vaistų kontrolės tarnybos (VVKT) tinklalapyje (www.vvkt.lt). Ši tinklalapyje esanti informacinė medžiaga yra periodiškai atnaujinama, todėl visuomet rekomenduojama naudotis naujausiu PCS variantu.

Pradedančiam gydytojui neretai neaišku, kaip praktiškai interpretuoti PCS 5 skyriuje „Farmakologinės savybės" pateikiamas farmakokinetines ir farmakodinamines konstantas (pvz., biologinį prieinamumą, menamą vaisto pasiskirstymo tūrį, pusinės eliminacijos laiką, afinitetą ir kt.). Kitaip kalbant, knygelės tikslas yra paprastai paaiškinti, kokią reikšmę šios konstantos turi klinikinėje praktikoje.

Minimų farmakologinių konstantų žinojimas svarbus ir vertinant farmacijos verslo atstovų paskaitų ir pristatymų objektyvumą, skiriant moksliškai pagrįstas išvadas nuo rinkodaros elementų.

Mokymo priemonė "Farmakokinetinių konstantų klinikinė reikšmė"skiriama šeimos gydytojams ir rezidentams, ji taip pat gali būti naudinga ir farmacininkams.

Pasirinkite filtravimo kriterijus ir spauskite „Pritaikyti“ arba ENTER


Tema (-os)
LSMU KNYGYNAS