Prekių filtras

Medicinos knygos ir literatūra studijoms, mokslui, visuomenei

forSmart

Protas turi širdį: neurolingvistinis programavimas

5,00€
 Turime prekyboje

Prekės kodas: 9786099547442
Autorius: 
forSmart
ISBN: 
9786099547442
Leidykla: 
forSmart
Išleista: 
2014
Knygos kalba: 
Lietuvių
Formatas: 
US Letter
Viršelis: 
Minkštas
Puslapių: 
200
Svoris: 0,250 kg
Matmenys: 115 mm × 0 mm × 185 mm

Tema (-os)

Visos knygos · Psichologija · Populiarioji psichologija · Dalykinė psichologija · Visos knygos

Dalintis

     

Neurolingvistinis programavimas, arba NLP, yra mokslas, nagrinėjantis proto veiklą ir pateikiantis apčiuopiamų, kartais – tiesiog stulbinančių rezultatų. NLP siūlo veiksmingas priemones, galinčias padėti išspręsti įvairiausias problemas: atsikratyti žalingų įpročių, numalšinti jaučiamą kaltę, sielvartą, gėdą, scenos baimę ir fobijas, numesti svorio, tinkamai reaguoti į prievartą ir kritiką. NLP taip pat aptaria būdus, kaip padidinti pasitikėjimą savimi, pagerinti santykius su aplinkiniais, tapti labiau nepriklausomu, susikurti teigiamą motyvaciją, numalšinti alergijas maisto produktams.

Daktarė Connirae Andreas ir magistras Steve Andreas yra tarptautiniu mastu pripažinti NLP treneriai ir tyrinėtojai, žinomų knygų apie NLP autoriai, žymiausių šios srities veikalų redaktoriai (Richard Bandler „Using Your Brain for a CHANGE“; Richard Bandler, John Grinder, „Frogs into Princes“,„Refr aming: Neuro-Linguistic Programming and the transformation of meaning“ ir kt.).

Su „NLP Comprehensive“ organizacija jie rengia įvairius seminarus ir ruošia NLP sertifikatus suteikiančias programas, aktyviai dalyvauja kuriant naujus NLP modelius, toliau studijuoja žmonių, turinčių nepaprastų sugebėjimų, mąstymo procesus, kad galėtų sukurti naujų žmogaus sėkmės siekimo modelių.

Pasirinkite filtravimo kriterijus ir spauskite „Pritaikyti“ arba ENTER


Tema (-os)
LSMU KNYGYNAS