Prekių filtras

Medicinos knygos ir literatūra studijoms, mokslui, visuomenei

Lawrence Miall, Mary Rudolf, Dominic Smith

Pediatrija. Pediatrics at a Glance.

29,80€
 Turime prekyboje

Prekės kodas: 9786098215151
Autorius: 
Lawrence Miall, Mary Rudolf, Dominic Smith
ISBN: 
9786098215151
Leidykla: 
Vaistų žinios
Išleista: 
2019
Knygos kalba: 
Lietuvių
Formatas: 
A4
Viršelis: 
Celofanuotas
Puslapių: 
200
Svoris: 0,550 kg
Matmenys: 201 mm × 10 mm × 295 mm

Tema (-os)

Visos knygos · Klinikinė medicina · Pediatrija. Neonatologija

Dalintis

     

„Pediatrija" – vaikų sveikatos priežiūros atnaujintas vadovėlis, skirtas medicinos studentams ir gydytojams, dirbantiems vaikų sveikatos priežiūros srityje.

Vadovėlis „Pediatrija" - tai trumpas, bet išsamus įvadas į šią medicinos sritį, supažindinantis su pagrindinėmis vaikų sveikatos problemomis, su kuriomis susiduria vaikai nuo pat pirmųjų metų iki pat paauglystės.

Knygoje pateikiami simptomų aprašymai ir su jais susijusios diagnozės, vardijami įvairūs sutrikimai ir būklės bei jų gydymo būdai. Medicinos studentams skirta knyga išsamiai aprašo kiekvieną paciento apžiūros etapą. Išsamią informaciją iliustruoja diagramos ir piešiniai. Kiekvieną skyrelį užbaigia trumpa svarbiausių įžvalgų suvestinė.

„Pediatrija" – tai suprantamas ir išsamus gidas į vaiko sveikatos pasaulį. Jame pateikiamos ne tik svarbiausios žinios apie susirgimus, bet ir aptariama psichologinė bei etinė jų pusė, kalbama apie paliatyviąją pagalbą. Knygos patarimai remiasi naujausiais genetikos ir naujagimių patikros (skiningo) duomenimis. Internete pateikta interaktyvi medžiaga - vaizdo įrašai, atvejų studijos, testai - vaizdžiai papildo aptariamas temas.

Iliustruota, informatyvi ir logiškai struktūruota knyga skirta pediatriją pasirinkusiems studentams, jauniems gydytojams, rezidentams, slaugams ir kitiems vaikų sveikatos priežiūros profesionalams.

Pasirinkite filtravimo kriterijus ir spauskite „Pritaikyti“ arba ENTER


Tema (-os)
LSMU KNYGYNAS