Prekių filtras

Medicinos knygos ir literatūra studijoms, mokslui, visuomenei

Sandrija Čapkauskienė

Menopauzė be tabu

14,50€
 Turime prekyboje

Prekės kodas: 9786094731488
Autorius: 
Sandrija Čapkauskienė
ISBN: 
9786094731488
Leidykla: 
Terra Publica
Išleista: 
2020
Knygos kalba: 
Lietuvių
Formatas: 
A6
Viršelis: 
Kietas
Puslapių: 
224
Svoris: 0,570 kg
Matmenys: 150 mm × 0 mm × 220 mm

Tema (-os)

Visos knygos · Akušerija. Ginekologija · Alternatyvi medicina · Endokrinologija · Mityba · Psichologija · Populiarioji psichologija

Dalintis

     

Menopauzė – natūralus moters gyvenimo kelio etapas. Tad šiame kelyje atsidūrė ar ateityje atsidurs kiekviena moteris. Nieko keisto, kad daugeliui iškyla gausybė su menopauze susijusių klausimų. Ne vieną atsakymą surasti padės biologijos mokslų daktarės Sandrijos Čapkauskienės knyga „Menopauzė be tabu“.

Interneto ir socialinių tinklų amžiuje mes kas dieną perskaitome daugybę istorijų bei patirčių. Moterys atvirai pasakoja apie savo nėštumą, jo metu užklupusias sunkumus, nepatogumus ar net ligas. Galime rasti gausybę gimdymo istorijų. Net ir apie seksą nebevengiama atvirauti viešumoje. Tačiau toks natūralus procesas kaip menopauzė vis dar yra tabu. Galbūt viskas pasikeis, kai menopauzės amžių pasieks dabar kitomis temomis atviraujančios moterys, tačiau kol kas šia tema regis yra nepatogu ir nemalonu kalbėti. Autorė Sandrija Čapkauskienė savo knyga „Menopauzė be tabu“ siekia pakeisti šį nustatymą tiesiog suteikdama daugiau informacijos ir padėdama pasiruošti neišvengiamam gyvenimo etapui.

Menopauzė neištinka netikėtai. Pokyčiai moters kūne vyksta laipsniškai. Knygoje paprastai pasakojama kas gi nutinka organizme menopauzės metu, dalijamasi faktais bei naudingais patarimais.

Moterys ras daugelį atsakymų į klausimus, kurie iškyla menopauzės metu. Patarimai padės suprasti, kaip atsikratyti nerimo, sureguliuoti savo svorį, išlaikyti sveiką odą, kovoti su nemiga. Rengdama knygą “Menopauzė be tabu” Sandrija Čapkauskienė konsultavosi su ginekologu, psichoterapeute, kosmetologe, odontologe ir kitais įvairių sričių specialistais.

Sandrija Čapkauskienė 1998-tais metais įgijo bakalauro laipsnį Lietuvos kūno kultūros institute, vėliau čia baigė biologijos magistro studijas. 2005-tais metais moteris apgynė biomedicinos mokslų daktaro disertaciją. Autorė dirba Lietuvos sporto universiteto taikomosios biologijos ir reabilitacijos katedroje, o taip pat Kauno kolegijos kosmetologijos katedroje. Sandrija Čapkauskienė daugiau nei dešimt metų dėsto paskaitas apie funkcinę anatomiją ir biochemiją, sportininkų mitybą, fiziologiją.
Sandrija Čapkauskienė kartu su bendraautoriais publikavo ne vieną mokslinį straipsnį, nuolat dalyvauja tarptautinėse konferencijose ir seminaruose, skaito pranešimus mitybos ir fiziologijos klausimais. Taip pat moteris asmeniškai sudaro mitybos, sportinio aktyvumo planus. Sandrija Čapkauskienė kaip bendraautorė prisidėjo prie knygų „Superpietūs dėžutėje“, „Praktiškos moters knyga“, „Uogos ir vaisiai“ bei „Sveika ir graži“ rengimo.

Pasirinkite filtravimo kriterijus ir spauskite „Pritaikyti“ arba ENTER


Tema (-os)
LSMU KNYGYNAS