Prekių filtras

Medicinos knygos ir literatūra studijoms, mokslui, visuomenei

James Tysome, Rahul Kanegaonkar

Ausų, nosies ir gerklės ligos. Praktinis vadovas.Vertimas iš anglų kalbos.

28,90€
 Turime prekyboje

Prekės kodas: 9786098215182
Autorius: 
James Tysome, Rahul Kanegaonkar
ISBN: 
9786098215182
Leidykla: 
Vaistų žinios
Išleista: 
2020
Knygos kalba: 
Lietuvių
Formatas: 
A4
Viršelis: 
Celofanuotas
Puslapių: 
166
Svoris: 0,530 kg

Tema (-os)

Visos knygos · Bendroji gydytojo praktika · Otorinolaringologija

Dalintis

     

Ši knyga skirta otorinolaringologijos praktikantams, taip pat šeimos gydytojams, norintiems atnaujinti žinias. Joje aprašomos dažniausios ir svarbiausios ausų, nosies ir gerklės ligos. Pridedama ir keletas papildomų, labiau specializuotų temų, tokių kaip audiologoja ir radiologija. Didžioji knygos dalis skirta dažniausioms chirurginėms procedūroms, jų indikacijoms, operacinei technikai bei komplikacijų valdymui.
Šis antrasis leidimas papildytas ir peržiūrėtas taip, kad atspindėtų naujausius pasiekimus Otorinolaringologijos srityje. Knyga apima ir labai dažnas, ir tečiau pasitaikančias ligas, o taip pat ir gyvybei pavpjingas situacijasotorinolaringologijoje, su kuriomis galima susidurti tiek piurminėje , tiek antrinėje grandyje. Aprašomas ligų gydymas, įskaitant ir dažniausiai atliekamas chirurgines procedūras bei galimas jų komplikacijas.Taip pat pateikiamos indikacijos ,kada nukreipti ligonį specialistui.
Atnaujintos spalvotos iliustracijos glaustai pavaizduoja klinikinę anatomiją pernelyg nesupaprastinant nagrinėjamos temos.

Pasirinkite filtravimo kriterijus ir spauskite „Pritaikyti“ arba ENTER


Tema (-os)
LSMU KNYGYNAS