Prekių filtras

Medicinos knygos ir literatūra studijoms, mokslui, visuomenei

Filomena Taunytė

Ieškau tikro lietuvio

8,51€
 Turime prekyboje

Prekės kodas: 9789986168232
Autorius: 
Filomena Taunytė
ISBN: 
9789986168232
Leidykla: 
Tyto Alba
Išleista: 
2011
Knygos kalba: 
Lietuvių
Formatas: 
A5
Viršelis: 
Kietas
Puslapių: 
404
Svoris: 0,628 kg

Tema (-os)

Visos knygos · Alternatyvi medicina

Dalintis

     

Mums kenkia lengvai įgytas, neuždirbtas turtas, o sunkus darbas taurina.

Gydytoja, rašytoja Filomena Taunytė svarsto, koks šiandien yra tikras lietuvis: ji ieško ir randa taurių asmenybių, bet aptinka ir naujų didžiųjų nuodėmių – pataikavimą, nusižeminimą ir baimę. Šios paprastų žmonių ydos leidžia tarpti viršūnėlių savanaudiškumui ir pasipūtimui.

Didžiulę patirtį sukaupusi medikė pataria gydyti dvasios ir kūno ligas savo praktikoje patikrintais paprastais, bet veiksmingais metodais. Daug dėmesio ji skiria mitybai. Ir šioje knygoje nemažai kalbama apie pasninkavimą, gydomąjį badavimą, bet perspėjama klausyti sveiko proto ir nepulti į kraštutinumus. Autorė pateikia mitybos patarimų ir tiems, kurie nesiryžta badauti, bet turi reguliuoti svorį ne iš tuštybės, o dėl sveikatos.

Pirmą kartą gydytoja plačiau rašo apie akupunktūrą ir akupresūrą, apie tai, kaip atpažinti ligas pagal akies rainelę ir kaip jas įveikti darant stuburui – sveikatos vieškeliui – skirtus paprastus ir lengvus auksinės žuvelės pratimus.
Knygoje rasite naujų receptų, vaistažolių antpilų aprašymų, išmoksite nebrangiai pasidaryti sanatoriją nuosavame sode ir net liaudiškomis priemonėmis padėti mėgstantiems per daug išgerti.
Lietuviai nuo amžių gyveno kartu su kitų tautų žmonėmis, tad visada turi progą pasinaudoti jų sukaupta išmintimi. Skaitydami knygą sužinosite, kaip autorė vos netapo žyde, kaip mėgino susipykti su lenkais, bet jai nepavyko, ir ką lietuviui gali duoti japoniškas sodas.

Pasirinkite filtravimo kriterijus ir spauskite „Pritaikyti“ arba ENTER


Tema (-os)
LSMU KNYGYNAS