Prekių filtras

Medicinos knygos ir literatūra studijoms, mokslui, visuomenei

M.Pollan

Apginkime maistą: Valgytojo manifestas

10,70€
 Turime prekyboje

Prekės kodas: 9786094271946
Autorius: 
M.Pollan
ISBN: 
9786094271946
Leidykla: 
Kitos knygos
Išleista: 
2015
Knygos kalba: 
Lietuvių
Formatas: 
A5
Viršelis: 
Kietas
Puslapių: 
296
Svoris: 0,490 kg

Tema (-os)

Visos knygos · Mityba

Dalintis

     

Kadaise vienintelis dalykas, kurį galėjome valgyti, buvo maistas, o šiandien parduotuvėje gausu kitų valgomų dalykų, bet jie – ne tikrasis maistas. Naujieji maisto pramonės mokslininkų sukurti produktai dažnai būna gražiai supakuoti ir papuošti įmantriomis naudą sveikatai patvirtinančiomis etiketėmis... bet...

„Valgytojo manifestas“ iškalbinga ir aiški knyga. Jums nereikės persitempti, nes autorius pateikia suprantamus ir lengvai įgyvendinamus pasiūlymus. Iš esmės tai telpa į septynis paprastus, bet išlaisvinančius žodžius: „Valgykite. Su saiku. Daugiausia augalinės kilmės produktus.“ Knyga atskleidžia, kaip sąmoningai rinktis maisto produktus ir pagerinti savo gyvenimą, išplėsti sveikatos suvokimo ribas ir vėl atrasti valgymo malonumą.

Bene žymiausias Amerikoje maisto istorikas ir žurnalistas, Berklio universiteto žurnalistikos garbės profesorius Michaelis Pollanas parašė tokias bestseleriais tapusias knygas kaip The Omnivoreʼs Dilemma (Visaėdžio dilema) ir The Botany of Desire (Troškimo botanika).

Pasirinkite filtravimo kriterijus ir spauskite „Pritaikyti“ arba ENTER


Tema (-os)
LSMU KNYGYNAS