Prekių filtras

Medicinos knygos ir literatūra studijoms, mokslui, visuomenei

Izumi Forasté Onuma

Japonų veido jogos paslaptys

19,90€
 Turime prekyboje

Prekės kodas: 9786094844676
Autorius: 
Izumi Forasté Onuma
ISBN: 
9786094844676
Leidykla: 
Obuolys
Išleista: 
2022
Knygos kalba: 
Lietuvių
Formatas: 
A6
Viršelis: 
Minkštas
Puslapių: 
208
Svoris: 0,330 kg
Matmenys: 145 mm × 0 mm × 210 mm

Tema (-os)

Alternatyvi medicina · Kosmetologija · Masažas · Naujos knygos lietuvių kalba

Dalintis

     

Atraskite japonų veido priežiūros paslaptis ir paryškinkite natūralų veido grožį ir pagerinkite savo savijautą. Jūs nusipelnėte turėti puikią odą, nemėtydamos pinigų kremams, injekcijoms ar plastinei chirurgijai – Jums tereikia praktinio vadovo JAPONŲ VEIDO JOGOS PASLAPTYS.

Veido joga – dešimtmečius Japonijoje praktikuojama technika, apimanti pratimus ir veido odos masažus, kurie gerina kraujotaką, lygina mimikos raukšles, naikina nuovargio požymius, suteikia odai stangrumo ir švytėjimo. Veido joga suteikia veidui tokį patį poveikį, kaip ir fizinė jogos praktika kūnui. Veido raumenų prigimtis yra tokia pati, kaip ir kūno: jie arba stiprinami, arba prarandami. Kad išvengtume nepageidaujamų raukšlių, turime juos nuolat treniruoti. Išmokę sąmoningai mobilizuoti visus veido raumenis, pagerinsime kraujotaką ir sustangrinsime odą visiškai natūraliu būdu.

Šiame vadove rasite apie 50 veido jogos pratimų, parengtų Izumi Forasté Onuma, naujausių grožio ir savęs priežiūros tendencijų specialistės iš Japonijos, kuriuos galite pritaikyti pagal savo poreikius. Taip pat rasite konkrečias procedūras, padedančias visapusiškai puoselėti natūralų savo veido grožį.

Skirkite vos keletą minučių sau kiekvieną dieną ir atlikite pratimus, padėsiančius:

pašalinti paburkimą ir tamsius ratilus,

pakelti vokus ir atmerkti akis,

išlyginti raukšles tarp antakių ar aplink lūpas,

pagražinti veido ovalą.

Visa tai ir dar daugiau – šiame unikaliame, vienos iš didžiausių grožio ir savęs priežiūros eksperčių sukurtame vadove, žadančiame nuostabius rezultatus vos per kelias savaites.

Pasirinkite filtravimo kriterijus ir spauskite „Pritaikyti“ arba ENTER


Tema (-os)
LSMU KNYGYNAS