Prekių filtras

Medicinos knygos ir literatūra studijoms, mokslui, visuomenei

Kaip pirkti?


Kaip pirkti?

www.knygynas.lsmuni.lt elektroniniame knygyne prekes galite susirasti jums patogiu būdu: tiek naršydami prekių meniu, tiek pasinaudoję paieška.

Išsirinkote pageidaujamą prekę? Dabar belieka spustelėti mygtuką ir pasirinkta prekė bus įkelta į Jūsų pirkinių krepšelį. Krepšelis atvaizduojamas ekrano viršuje, dešinėje. Norėdami persikelti į krepšelį, spauskite „PIRKINIŲ KREPŠELIS“.

Tuomet, kai visos norimos prekės jau sudėtos į krepšelį, reikia užsakymą patvirtinti. Tai galite padaryti paspaudę mygtuką – Arba – .

Jeigu esate registruotas www.knygynas.lsmuni.lt vartotojas, galite spausti „Prisijungti“, bet galite pirkti ir neprisijungus, paspaudę mygtuką „Užsakyti neprisijungus“. Paspaudę mygtuką „Prisijungti“, įveskite savo prisijungimo vardą arba el. pašto adresą ir prisijungimo slaptažodį, pažymėkite „Aš ne robotas“ ir spauskite mygtuką „Prisijungti“. Jūsų kontaktinė informacija ir pristatymo adresas bus įkelti automatiškai.

Jeigu nesate registruotas www.knygynas.lsmuni.lt vartotojas ir nenorite juo tapti, galite pasirinkti pirkimą be registracijos. Tiesiog spauskite mygtuką „Užsakyti neprisijungus“ ir atsivertusiame puslapyje įveskite savo kontaktinius duomenis. Skyriuje „GAVĖJO DUOMENYS“ įveskite savo gyvenamosios vietos adresą, o prekių pristatymo adresą (jeigu prekės pristatomos ne gyvenamosios vietos adresu), įveskite į „KOMENTARAI“.

Jeigu nesate registruotas www.knygynas.lsmuni.lt vartotojas, tačiau norite juo tapti, pasirinkite trečiąjį variantą – „Registruoti naują paskyrą”, esančią puslapio viršuje. Užpildę pateiktą formą, tapsite registruotu www.knygynas.lsmuni.lt vartotoju, ir Jums nereikės įvedinėti savo kontaktinių duomenų ir pristatymo adreso, kai norėsite pirkti sekantį kartą.

Jeigu perkate įmonės vardu ir šiai įmonei reikės išrašyti PVM sąskaitą-faktūrą, pažymėkite „Tai įmonė“ ir įveskite savo įmonės rekvizitus.
Jeigu prekes priims Jūsų įgaliotas atstovas, tai prašome nurodyti skiltyje „Komentarai“.

Patikrinkite, ar visi kontaktiniai duomenys ir pristatymo adresas yra teisingi. Jei taip, tuomet spauskite mygtuką . Jums beliko apmokėti už įsigytas prekes.

Dalintis

     

Pasirinkite filtravimo kriterijus ir spauskite „Pritaikyti“ arba ENTER


Tema (-os)
LSMU KNYGYNAS