Prekių filtras

Medicinos knygos ir literatūra studijoms, mokslui, visuomenei

Jolanta Zeleniūtė, Vilmantė Aleksienė

Užimtumas gerontologijos įstaigoje kaip sėkmingo senėjimo sąlyga

3,00€
 Turime prekyboje

Prekės kodas: 9786094711176
Autorius: 
Jolanta Zeleniūtė, Vilmantė Aleksienė
ISBN: 
9786094711176
Leidykla: 
Lietuvos edukologijos universiteto leidykla
Išleista: 
2017
Knygos kalba: 
Lietuvių
Formatas: 
A5
Viršelis: 
Minkštas
Puslapių: 
91
Svoris: 0,140 kg
Matmenys: 140 mm × 0 mm × 200 mm

Tema (-os)

Visos knygos · Geriatrija · Sociologija. Socialinis darbas. Vadyba

Dalintis

     

ioje metodinėje knygelėje "Užimtumas gerontologijos įstaigoje kaip sėkmingo senėjimo sąlyga" glaustai pateikiama žinių apie biologinius, socialinius, psichologinius žmogaus senėjimo ypatumus, aptariami skirtingi požiūriai į senatvę ir sėkmingo senėjimo modeliai.
Remiantis naujausiais užsienio ir mūsų šalies mokslinių tyrimų rezultatais ir praktinio darbo patirtimi, skaitytojui pateikiami įrodymai, kuriais patvirtinama senyvo amžiaus žmonių kokybiško užimtumo svarba. Pristatoma užimtumo programa, pagrįsta multidimensinio sveiko senėjimo modelio idėjomis, siūloma veikla susisteminta pagal pagrindinius žmogaus gyvybingumą palaikančius komponentus – fizinį, kognityvųjį, psichologinį, socialinį, dvasinį. Programos tinkamumą padeda suprasti pateikti` autentiški senjorų ir ekspertų veiklos vertinimai.

Knyga "Užimtumas gerontologijos įstaigoje kaip sėkmingo senėjimo sąlyga" skirta socialinio darbo ir sociologijos studentams, taip pat socialiniams darbuotojams, psichologams, ergoterapeutams, taikomosios fizinės veiklos specialistams, menų terapeutams, dirbantiems gerontologijos įstaigose, dienos centruose ar globojantiems pagyvenusius asmenis namuose.

LSMU KNYGYNAS
LSMU KNYGYNAS

Pasirinkite filtravimo kriterijus ir spauskite „Pritaikyti“ arba ENTER


Tema (-os)