Prekių filtras

Žemiškumo praktika.

Brad Stulberg

Žemiškumo praktika.

5,70€
 Turime prekyboje

Prekės kodas: 9786094930096
Autorius: 
Brad Stulberg
ISBN: 
9786094930096
Leidykla: 
Liūtai ne avys
Išleista: 
2022
Kalba: 
Lithuanian
Puslapių: 
320
Svoris: 0,300 kg

Tema (-os)

Visos knygos · Psichologija · Populiarioji psichologija · Naujos knygos lietuvių kalba

Dalintis

     

Sėkmės paieškos brangiai kainuoja. Nerimas, negalėjimas nusėdėti vietoje, susikaupti, pablogėję santykiai, nuovargis bei įtampa, gali sukelti nepageidaujamų šalutinių reiškinių, pavyzdžiui materialių laimėjimų maniją. Trumpalaikė euforija, išgyvenama pasiekus pergales, kurį laiką džiugina, tačiau už nepailstamą, niekad iš esmės nepatenkinantį paviršutiniškų dalykų vaikymąsi tenka sumokėti didelę kainą.

Knygos „Žemiškumo praktika: pokyčių kelias į sėkmę, teikiantis sielai peno, o ne gniuždantis“ autorius Bradas Stulbergas pasidalija priimtinesniu ilgalaikės sėkmės modeliu. Šio modelio šerdis – žemiškumas. Tai praktika, labiau vertinanti susitelkimą į dabar, o ne mechanišką produktyvumo siekimą, teigianti, jog pažangos kelias nėra tiesus, ir pirmenybę teikianti ilgaamžėms vertybėms, o ne laikinai naudai. Būti žemiškam reiškia užsitikrinti savyje tvirtą ir nepajudinamą pagrindą, iš jo randasi gili ir tvari, o ne paviršutiniška ar tariama sėkmė. Žemiškumas nesikrato ambicijos ir siekimo, veikiau jis prasmingiau pasinaudoja šiomis savybėmis.

Sutelkęs žmonių patirtį, nūdienos mokslą bei daugelį amžių puoselėjamą senovės išminties tradicijų – budizmo, stoicizmo ir daoizmo – išmintį Stulbergas skaitytojus moko ugdytis žemiškesnio gyvenimo įpročius. Skaitytojai sužinos:

• Kodėl raktas siekiant trokštamo rezultato – darbe ar apskritai gyvenime – yra kantrybė ir kaip ją puoselėti, pasipriešinant spartos ir „apėjimų“ manijai, kuri nūdienos kultūroje tapo įprastine.
• Kaip geriausiai pasinaudoti „išmintingojo stebėtojo lęšiu“, kad įveiktumėte klaidingą mąstyseną, nenorą įvertinti tikrosios savo situacijos ir su ja susitaikyti, – tai svarbiausia veiksmingai siekiant trokštamo rezultato ir sėkmės.
• Kodėl, norint įgyti tikrą tvirtybę ir pasitikėjimą, svarbiausia pripažinti pažeidžiamumą.
• Kaip be galo svarbu turėti „artimą bendruomenę“, arba kaip puoselėti jausmą, jog kam nors priklausote – palaikote saitus su žmonėmis, vietomis ir gyvenate bendrais tikslais.

„Ambicinga, labai aktuali ir paveiki.“
David Epstein, knygos „Žmogaus ribos“ autorius.

„Ši knyga paliečia tai, ką daugelis mūsų jaučia, tik negali išsakyti.“
Ariann Hufftington, įmonės Thrive Global įkūrėja ir generalinė direktorė.

„Turininga, paranki knyga, siekiant deramiau save išreikšti, mažiau dėl to nerimaujant.“
Adam Grant, knygos Think Again autorius ir TED tinklalaidės Work Again vedėjas

Pasirinkite filtravimo kriterijus ir spauskite „Pritaikyti“ arba ENTER


Tema (-os)
LSMU KNYGYNAS