Prekių filtras

Medicinos knygos ir literatūra studijoms, mokslui, visuomenei

Pirkimo sąlygos ir taisyklės


Prekių pristatymas

www.knygynas.lsmuni.lt elektroniniame knygyne Pirkėjas užsakymo metu išsirenka ir nurodo prekių pristatymo būdą ir pristatymo adresą.

Prekių pristatymo būdai

Atsiimant prekes parduotuvėje
Atsiimant Lietuvos pašto skyriuje
Kurjerio paslauga
Atsiimant LP EXPRESS siuntų savitarnos terminaluose

Pasirinkus „Atsiimant prekes parduotuvėje“, knygos Jums bus rezervuotos 3 darbo dienoms. Knygas atsiimsite knygyne A. Mickevičiaus g. 7, Kaunas (Lietuvos sveikatos
mokslų universiteto centriniuose rūmuose esančiame knygyne). Jeigu prekės tuo metu neturime sandėlyje, mes su Jumis susisieksime ir pranešime kada gausime.

Pasirinkus „Atsiimant Lietuvos pašto skyriuje“, nereikia nurodyti pašto skyriaus adreso, prekės siunčiamos nurodytu gyvenamosios vietos adresu, atsiimate pašto skyriuje, pagal gyvenamąją vietą. Prekes gausite per 2-4 darbo dienas nuo prekių apmokėjimo, jeigu turime prekyboje. Jeigu prekės prekyboje neturime, pristatysime per 2-5 savaitęs.

Pasirinkus „Kurjerio paslauga“, prekes siųsime gyvenamosios vietos adresu, jeigu skyriuje „Komentarai“, nebus nurodytas kitas pristatymo adresas, taip pat nepamirškite nurodyti durų kodą, jeigu jis yra.
Visoje Lietuvoje siuntos pristatomos tik darbo dienomis nuo 8-18 val. Prekes gausite 1-3 darbo dienas nuo apmokėjimo, jei turime prekyboje. Jei prekės prekyboje neturime, pristatysime per 2 – 5 savaites.
Jeigu pristatymo laiku Jūs pats(-i) negalėsite priimti siuntinio, būtinai pasirūpinkite, kad kas nors vietoj Jūsų tai galėtų padaryti. Siūlome rinktis pristatymą į darbovietę, kadangi, tuomet pačiam ar šeimos nariui nereikės laukti kurjerio namuose. Darbovietėje Jūsų užsakymą gali priimti bet kuris iš bendradarbių.

Pasirinkus „LP EXPRESS siuntų savitarnos terminalą“, užsakymą pristatysime į Jūsų pasirinktą LP Express siuntų savitarnos terminalą. Užsakytas knygas galite atsiimti Jums patogiu paros metu – pašto terminalai veikia kasdien, ištisą parą.
Užsakymus išsiųstus iš mūsų penktadienį visuose LP Express terminaluose galėsite atsiimti jau šeštadienį.
Kai tik Jūsų užsakymas bus pristatytas į pašto terminalą, gausite SMS Jūsų nurodytu mobilaus telefono numeriu ir el. laišką.
Atminkite - Jūsų užsakymas saugomas siuntų savitarnos terminale 3 dienas. Po 3 dienų Jūsų užsakymas bus grąžintas mums ir tik po papildomo apmokėjimo šį užsakymą galėsime Jums pristatyti į vietą ar LP Express pašto terminalą.
Atsiimti užsakymą iš LP Express siuntų savitarnos terminalo trunka ne daugiau 15 sekundžių:
1. Gavę pranešimą į mobilųjį telefoną arba elektroniniu paštu, eikite prie LP Epxress siuntų savitarnos terminalo, nurodyto SMS
2. Įveskite pranešimu abu gautuosius PIN kodus.
3. Paimkite siuntą iš automatiškai atsidariusio terminalo skyriaus ir uždarykite dureles
LP Express pašto terminalai stebimi 24 val., juose įrengtos video kameros. Jūsų ir siuntos saugumą užtikrins integruotos apsaugos priemonės bei vaizdo įrašinėjimas.
Iškilus papildomiems klausimams reikia kreiptis informacijos telefonu +370 (5) 2052120 arba elektroniniu paštu info@lpexpress.lt.

PREKIŲ PRISTATYMO KAINOS

SIUNČIANT Į ARTIMIAUSIĄ LIETUVOS PAŠTO SKYRIŲ
Siuntos svoris Kaina, €
iki 0,5kg 2,50
0,5 - 2kg 2,90
2 - 5kg 5,30
5 - 10kg 6,20
10 - 20kg 7,90
Kurjerio paslauga
Siuntos svoris Kaina, €
iki 2kg 3,90
2 – 5kg 4,80
5 - 10kg 6,70
10 - 30kg 9,10

SIUNČIANT Į LP EXPRESS SIUNTŲ SAVITARNOS TERMINALUS, nepriklausomai nuo siuntos dydžio , kaina 2,-Eur.

Perkant už 29,90 Eur nemokamas pristatymas į LP Express terminalus.

Kitos sąlygos

Klientui pristatome tik pilnai sukomplektuotus užsakymus. Jei norite dalį užsakymo (prekes, kurios šiuo metu yra prekyboje) gauti anksčiau, susisiekite su mumis darbo dienomis.

vedėja Audrona Zelionkienė, knygynas@lsmuni.lt
8~611 35145, 8~37 327 262
pardavėja Laimutė Vaičiulienė, knygynas2@lsmuni.lt
8~37 327 262, 8~655 47028

Pirkėjas sutinka, jog išimtinais atvejais prekių pristatymas gali vėluoti dėl nenumatytų, nuo www.knygynas.lsmuni.lt nepriklausančių, aplinkybių. Tokiu atveju nedelsiant susisieksime su Pirkėju ir suderinsime prekių pristatymo klausimus.

www.knygynas.lsmuni.lt atleidžiamas nuo atsakomybės dėl prekių nepristatymo, jei Pirkėjas nurodė neteisingus pristatymo duomenis ar sutartu laiku nebuvo nurodytu adresu, kuris pateiktas užsakymo metu. 3 kartus nepavykus pristatyti prekės Pirkėjui, prekė grąžinama pardavėjui.

Priimdami užsakymą, patikrinkite siuntos būklę bei pasirašykite siuntos perdavimo-priėmimo dokumentą. Jei turite kokių pastebėjimų ar pastabų dėl prekės pakuotės ar prekių kiekio, prašome informuoti kurjerio atstovą pristatymo metu. Pastebėjęs, kad pristatytos siuntos pakuotė yra pažeista (suglamžyta, šlapia ar kitaip išoriškai pažeista), Pirkėjas privalo tai atžymėti važtaraštyje ar kitame siuntos perdavimo–priėmimo dokumente. Pasirašius važtaraštyje be pastabų, laikoma, kad siunta perduota nepažeista.

APMOKĖJIMAS

Apmokėjimo būdai

Apmokant grynais prekių atsiėmimo vietoje
Apmokant iš anksto pavedimu
Internetinė bankininkystė

Pasirinkus „Apmokant grynais prekių atsiėmimo vietoje“, už prekes apmokama grynais arba banko mokėjimo kortele, atvykus į knygyną A. Mickevičiaus g. 7, Kaunas (centriniuose Lietuvos Sveikatos mokslų universiteto rūmuose). Prekes Jums rezervuojame 3 darbo dienas.

Pasirinkus „Apmokant iš anksto pavedimu“ , Jums į elektroninio pašto dėžutę bus atsiųsta išankstinė sąskaita pagal kurią galėsite apmokėti užsakymą atlikdami pavedimą. Atlikdami mokėjimo pavedimą, mokėjimo paskirties langelyje nurodykite savo užsakymo numerį, kurį rasite atsiųstame Jums elektroniniame laiške. Pasirenkant šį mokėjimo būdą, reikėtų prisiminti, jog pavedimo trukmė gali užtrukti iki 2 darbo dienų. Neapmokėtos, bet užsakytos prekės yra rezervuojamos 3 darbo dienas nuo užsakymo gavimo. Prekės pristatymas pradedamas vykdyti tik gavus apmokėjimą.

Pasirinkus „Internetinė bankininkystė“, pasirinkite banką, kurio elektronine bankininkyste naudojatės ir būsite nukreipti į jau paruoštą mokėjimo pavedimą, kurį beliks tik patvirtinti. Prekės pristatymas pradedamas vykdyti gavus apmokėjimą.

Nepamirškite pažymėti  „Sutinku su pirkimo sąlygomis ir taisyklėmis“ ir užpildykite visus privalomus laukus.
Mes gausime pranešimą apie Jūsų atliktą mokėjimą ir Jūsų užsakymas bus pradėtas vykdyti nedelsiant.

Garantijos ir grąžinimas

Remiantis LR Ūkio ministro 2001 m. birželio 29 d. įsakymu Nr. 217 „Dėl daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo“, kokybiškos spausdintos knygos ir kita poligrafinė produkcija yra negrąžinamos.

Jeigu, gavę užsakymą, pastebėsite, jog leidiniai yra nekokybiški, nedelsiant praneškite el. pašto adresu knygynas@lsmuni.lt arba telefonu 8~37 327 262. Priklausomai nuo Jūsų pageidavimo, nekokybišką prekę savo sąskaita pakeisime į kokybišką arba grąžinsime Jums sumokėtus už šią prekę pinigus.

Dalintis

     

Pasirinkite filtravimo kriterijus ir spauskite „Pritaikyti“ arba ENTER


Tema (-os)
LSMU KNYGYNAS