Prekių filtras

Medicinos knygos ir literatūra studijoms, mokslui, visuomenei

Pirkimo sąlygos ir taisyklės


Klientui pristatome tik pilnai sukomplektuotus užsakymus. Jei norite dalį užsakymo (prekes, kurios šiuo metu yra prekyboje) gauti anksčiau, susisiekite su mumis darbo dienomis.

vedėja Audrona Zelionkienė, knygynas@lsmuni.lt
8~611 35145, 8~37 327 262
pardavėja Laimutė Vaičiulienė, knygynas2@lsmuni.lt
8~37 327 262, 8~655 47028

Pirkėjas sutinka, jog išimtinais atvejais prekių pristatymas gali vėluoti dėl nenumatytų, nuo www.knygynas.lsmuni.lt nepriklausančių, aplinkybių. Tokiu atveju nedelsiant susisieksime su Pirkėju ir suderinsime prekių pristatymo klausimus.

www.knygynas.lsmuni.lt atleidžiamas nuo atsakomybės dėl prekių nepristatymo, jei Pirkėjas nurodė neteisingus pristatymo duomenis ar sutartu laiku nebuvo nurodytu adresu, kuris pateiktas užsakymo metu. 3 kartus nepavykus pristatyti prekės Pirkėjui, prekė grąžinama pardavėjui.

Priimdami užsakymą, patikrinkite siuntos būklę bei pasirašykite siuntos perdavimo-priėmimo dokumentą. Jei turite kokių pastebėjimų ar pastabų dėl prekės pakuotės ar prekių kiekio, prašome informuoti kurjerio atstovą pristatymo metu. Pastebėjęs, kad pristatytos siuntos pakuotė yra pažeista (suglamžyta, šlapia ar kitaip išoriškai pažeista), Pirkėjas privalo tai atžymėti važtaraštyje ar kitame siuntos perdavimo–priėmimo dokumente. Pasirašius važtaraštyje be pastabų, laikoma, kad siunta perduota nepažeista.

Nepamirškite pažymėti  „Sutinku su pirkimo sąlygomis ir taisyklėmis“ ir užpildykite visus privalomus laukus.
Mes gausime pranešimą apie Jūsų atliktą mokėjimą ir Jūsų užsakymas bus pradėtas vykdyti nedelsiant.

Garantijos ir grąžinimas

Remiantis LR Ūkio ministro 2001 m. birželio 29 d. įsakymu Nr. 217 „Dėl daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo“, kokybiškos spausdintos knygos ir kita poligrafinė produkcija yra negrąžinamos.

Jeigu, gavę užsakymą, pastebėsite, jog leidiniai yra nekokybiški, nedelsiant praneškite el. pašto adresu knygynas@lsmuni.lt arba telefonu 8~37 327 262. Priklausomai nuo Jūsų pageidavimo, nekokybišką prekę savo sąskaita pakeisime į kokybišką arba grąžinsime Jums sumokėtus už šią prekę pinigus.

Dalintis

     

Pasirinkite filtravimo kriterijus ir spauskite „Pritaikyti“ arba ENTER


Tema (-os)
LSMU KNYGYNAS