Prekių filtras

Medicinos knygos ir literatūra studijoms, mokslui, visuomenei

Prekių pristatymas


Prekių pristatyma

www.knygynas.lsmuni.lt elektroniniame knygyne Pirkėjas užsakymo metu išsirenka ir nurodo prekių pristatymo būdą ir pristatymo adresą.

Prekių pristatymo kainos nurodytos Lietuvos teritorijoje.
Norėdami sužinoti prekių pristatymo kainą į kitas šalis, klauskite el paštu knygynas@lsmuni.lt.

Prekių pristatymo būdai

Atsiimant prekes parduotuvėje - Sukilėlių pr. 13,, Kaunas
Kurjerio paslauga Lietuvos teritorijoje ir užsienyje.
Atsiimant UAB „Omniva LT“ paštomatuose.

Pasirinkus „Atsiimant prekes parduotuvėje“, knygos Jums bus rezervuotos 3 darbo dienoms. Knygas atsiimsite knygyne Sukilėlių pr. 13,, Kaunas . Jeigu prekės tuo metu neturime sandėlyje, mes su Jumis susisieksime ir pranešime kada gausime.

Pasirinkus „Kurjerio paslauga“, prekes siųsime gyvenamosios vietos adresu, jeigu skyriuje „Komentarai“, nebus nurodytas kitas pristatymo adresas, taip pat nepamirškite nurodyti durų kodą, jeigu jis yra.
Visoje Lietuvoje siuntos pristatomos tik darbo dienomis nuo 8-18 val. Prekes gausite 1-3 darbo dienas nuo apmokėjimo, jei turime prekyboje. Jei prekės prekyboje neturime, pristatysime per 2 – 5 savaites. Prekių pristatymas į užsienio šalis derinamas kiekvienu atveju atskirai.

Pasirinkus „UAB „Omniva LT“ paštomatą, prekes siųsime į Jūsų pasirinktą savitarnos paštomatą, apie gautą siuntą Jums bus pranešta žinute arba el. paštu.

Jeigu pristatymo laiku Jūs pats(-i) negalėsite priimti siuntinio, būtinai pasirūpinkite, kad kas nors vietoj Jūsų tai galėtų padaryti. Siūlome rinktis pristatymą į darbovietę, kadangi, tuomet pačiam ar šeimos nariui nereikės laukti kurjerio namuose. Darbovietėje Jūsų užsakymą gali priimti bet kuris iš bendradarbių.

PREKIŲ PRISTATYMO KAINOS

KURJERIO PASLAUGA LIETUVOJE
Siuntos svoris Kaina, €
iki 2kg 3,90
2 – 5kg 4,80
5 - 10kg 6,70
10 - 30kg 9,10
SIUNČIANT Į UAB „Omniva LT“ paštomatus, nepriklausomai nuo siuntos dydžio , kaina 2,90 Eur.

Kitos sąlygos

Klientui pristatome tik pilnai sukomplektuotus užsakymus. Jei norite dalį užsakymo (prekes, kurios šiuo metu yra prekyboje) gauti anksčiau, susisiekite su mumis darbo dienomis.

vedėja Audrona Zelionkienė, knygynas@lsmuni.lt
8~611 35145, 8~37 327 262
pardavėja Laimutė Vaičiulienė, knygynas2@lsmuni.lt
8~37 327 262, 8~655 47028

Pirkėjas sutinka, jog išimtinais atvejais prekių pristatymas gali vėluoti dėl nenumatytų, nuo www.knygynas.lsmuni.lt nepriklausančių, aplinkybių. Tokiu atveju nedelsiant susisieksime su Pirkėju ir suderinsime prekių pristatymo klausimus.

www.knygynas.lsmuni.lt atleidžiamas nuo atsakomybės dėl prekių nepristatymo, jei Pirkėjas nurodė neteisingus pristatymo duomenis ar sutartu laiku nebuvo nurodytu adresu, kuris pateiktas užsakymo metu. 3 kartus nepavykus pristatyti prekės Pirkėjui, prekė grąžinama pardavėjui.

Priimdami užsakymą, patikrinkite siuntos būklę bei pasirašykite siuntos perdavimo-priėmimo dokumentą. Jei turite kokių pastebėjimų ar pastabų dėl prekės pakuotės ar prekių kiekio, prašome informuoti kurjerio atstovą pristatymo metu. Pastebėjęs, kad pristatytos siuntos pakuotė yra pažeista (suglamžyta, šlapia ar kitaip išoriškai pažeista), Pirkėjas privalo tai atžymėti važtaraštyje ar kitame siuntos perdavimo–priėmimo dokumente. Pasirašius važtaraštyje be pastabų-laikoma, kad siunta perduota nepažeista.

Dalintis

     

Pasirinkite filtravimo kriterijus ir spauskite „Pritaikyti“ arba ENTER


Tema (-os)
LSMU KNYGYNAS