Prekių filtras

Medicinos knygos ir literatūra studijoms, mokslui, visuomenei

Virginija Adomaitienė, Robertas Bagdzevičius, Rasa Bubliauskienė, Žana Bumbulienė, Joana Celiešiūtė, Sigitas Chmieliauskas ir kt.

Seksualinis smurtas Profesionalaus elgesio taktika (su algoritmu "Medicinos pagalba nukentėjusiems nuo seksualinio smurto")

25,90€
 Turime prekyboje

Prekės kodas: 9786094543630
Autorius: 
Virginija Adomaitienė, Robertas Bagdzevičius, Rasa Bubliauskienė, Žana Bumbulienė, Joana Celiešiūtė, Sigitas Chmieliauskas ir kt.
ISBN: 
9786094543630
Leidykla: 
Vitae Litera
Išleista: 
2019
Knygos kalba: 
Lietuvių
Formatas: 
A5
Viršelis: 
Kietas
Puslapių: 
168
Svoris: 0,500 kg

Tema (-os)

Visos knygos · Akušerija. Ginekologija · Infektologija · Psichiatrija. Psichoterapija · Psichologija · Dalykinė psichologija

Dalintis

     

Atsiliepimas apie knygą:

Nukentėjusiajam nusprendus kreiptis į teisėsaugos institucijas praėjus ilgesniam laikotarpiui nuo įvykio, duomenys apie padarytus kūno sužalojimus negrįžtamai prarandami. Prokuratūros nuomone, ypač svarbu, kad gydytojas, atliekantis nukentėjusiojo apžiūrą, įpareigojamas užfiksuoti visas su seksualine prievarta galimai susijusias aplinkybes ir rastus kūno sužalojimus, neatsižvelgiant į tai, ar tokia užduotis buvo gauta iš teisėsaugos institucijos.

Tikimės, kad numatytas išsamus duomenų fiksavimas užtikrins nukentėjusiesiems galimybę, praėjus netgi ilgesniam laiko tarpui, realiai ginti savo pažeistus interesus teisme, o teisėsaugos pareigūnams leis efektyviai surinkti įkalčius nepriklausomai nuo nukentėjusiojo kreipimosi momento.

Generalinio Prokuroro pavaduotojas Žydrūnas Radišauskas

Pasirinkite filtravimo kriterijus ir spauskite „Pritaikyti“ arba ENTER


Tema (-os)
LSMU KNYGYNAS