Prekių filtras

Medicinos knygos ir literatūra studijoms, mokslui, visuomenei

Amtul Salam Sami

Alergija ir astma

15,00€
 Turime prekyboje

Prekės kodas: 9786098215250
Autorius: 
Amtul Salam Sami
ISBN: 
9786098215250
Leidykla: 
Vaistų žinios
Išleista: 
2021
Knygos kalba: 
Lietuvių
Formatas: 
A6
Viršelis: 
Celofanuotas
Puslapių: 
100
Svoris: 0,165 kg

Tema (-os)

Visos knygos · Alergologija. Imunologija · Bendroji gydytojo praktika · Dermatovenerologija · Klinikinė medicina · Otorinolaringologija

Dalintis

     

Alerginės ligos yra paplitusios; iš tiesų, Europos šalyse jos yra labiausiai paplitusi lėtinė medicininė būklė. Skaičiuojama, kad penktadalis alergiškų pacientų kasdien kovoja su baime galimai patirti astmos priepuolį, anafilaksinį šoką ar net mirti nuo alerginės reakcijos.
Šia knyga gali vadovautis pirminės sveikatos priežiūros specialistai, ligoninės gydytojai ir rezidentai, medicinos studentai, sveikatos priežiūros įstaigų darbuotojai, įskaitant ir besiplečiančia alerginių ligų sritimi suinteresuotus slaugos specialistus.
Knygoje sistemingai aptariami svarbiausi aspektai, o vėliau aprašomos pagrindinių medicininių būklių diagnozės ir išsamus jų valdymas, įskaitant ir naujausias astmos valdymo gaires.
Knyga yra ekspertų ir įrodymais pagrįstų rekomendacijų rinkinys, todėl yra patikimas informacijos šaltinis, kuris leis specialistams užtikrintai dirbti su pacientais, siekiant geriausių rezultatų.

Knygoje pateikta informacija apie alergines ligas, jų komplikacijas.
Knyga skirta visų sričių gydytojams, kurie savo klinikiniame darbe susiduria su aptariamomis problemomis, rezidentams, slaugytojams ir medicinos studentams.

Pasirinkite filtravimo kriterijus ir spauskite „Pritaikyti“ arba ENTER


Tema (-os)
LSMU KNYGYNAS