Prekių filtras

Medicinos knygos ir literatūra studijoms, mokslui, visuomenei

Ilze Jansone

Gydomosios vonios ir gydymo kursai pagal Ilzės Jansonės sistemą

6,30€
 Turime prekyboje

Prekės kodas: 9789934583216
Autorius: 
Ilze Jansone
ISBN: 
9789934583216
Leidykla: 
Ilze Jansone
Išleista: 
2020
Knygos kalba: 
Lietuvių
Formatas: 
A5
Viršelis: 
Minkštas
Puslapių: 
64
Svoris: 0,120 kg
Matmenys: 170 mm × 4 mm × 240 mm

Tema (-os)

Visos knygos · Alternatyvi medicina

Dalintis

     

50 metų įrodinėju, kad pagal mano sveikatinimo sistemą galima atstatyti bet kurį pažeistą organą ir kad neišgydomą ligą nėra, nes mano sistema tuo pat metu pašalina priežastis ir pasekmes! Pasekmių negalima pašalinti, ignoruojant priežastis, tačiau medicina nesėkmingai stengiasi tą padaryti.

Sistema duoda labai gerus rezultatus todėl, kad pajėgas sujungia labai veiksmingos priemonės ir metodai. Tai yra suvienytų jėgų rezultatas, nors kiekvienas metodas pats savaime veikia gerai, todėl aš šį kartą atkreipiu dėmesį kaip tik į tai. Mano sistemoje yra dar dvi posistemės - kursai ir vonios, veikiančios labai stipriai. Jei prie to į maistą įtrauksime „Salveo" mitelius, tuomet su visomis negaliomis galėsime lengvai susidoroti!

Net pati Gamta ateina į pagalbą kiekvieną sezoną su savo gydomaisiais kursais. Gydomieji kursai ir vonios išsiskiria sezoniniu pobūdžiu ir labai svarbu nepavėluoti tų augalų subrendimo laiko! Kaip tą padaryti – apie tai ši knyga „Gydomosios vonios ir gydymo kursai pagal Ilzės Jansonės sistemą".

Pasirinkite filtravimo kriterijus ir spauskite „Pritaikyti“ arba ENTER


Tema (-os)
LSMU KNYGYNAS