Prekių filtras

Medicinos knygos ir literatūra studijoms, mokslui, visuomenei

Richard Thomas

Išsami knyga apie natūralius skausmo gydymo būdus

4,90€
 Turime prekyboje

Prekės kodas: 9789955871200
Autorius: 
Richard Thomas
ISBN: 
9789955871200
Leidykla: 
Algarvė
Išleista: 
2009
Knygos kalba: 
Lietuvių
Formatas: 
A4
Viršelis: 
Celofanuotas
Puslapių: 
160
Svoris: 0,570 kg
Matmenys: 190 mm × 0 mm × 260 mm

Tema (-os)

Visos knygos · Alternatyvi medicina

Dalintis

     

"Išsami knyga apie natūralius skausmo gydymo būdus" - patikimas ir puikus vadovas, aiškinantis daugybę lengvai prieinamų natūralių skausmo gydymo formų. Mes visi stengiamės rasti kuo malonesnių ir natūralesnių galimybių rūpintis savo sveikata ir gera savijauta. Knygoje "Išsami knyga apie natūralius skausmo gydymo būdus" nagrinėjama, kaip organizmą veikia skausmas, siūlomi konkretūs skausmo nugalėjimo būdai ir patariama, kaip išvengti skausmo.

Skausmą malšinkite natūraliais būdais, naudodamiesi tokiomis greitai ir veiksmingai padedančiomis priemonėmis kaip masažas, refleksologija, aromaterapija, hidroterapija, gydymas vaistažolėmis, homeopatija, joga ir meditacija.

Ieškokite gydymo alternatyvų, kurios palengvintų tokius negalavimus, kaip raumenų ir galvos skausmai, migrenos, gripas ir peršalimai, padėtų išspręsti emocines problemas.

Šioje parankinėje knygoje-žinyne rasite daug aiškių ir suprantamų iliustracijų, gausybę patarimų ir kiekvienam negalavimui skirtus vaistų receptus bei jų dozes.

Aiškiai išdėstoma, kada galite tikėtis gydymosi rezultatų, įspėjama, kada atsisakyti vieno gydymo būdo ir imtis kito, apibrėžiami simptomai, dėl kurių reikėtų kreiptis į medikus.

Nuo tada, kai žmogus pradėjo jausti skausmą, medicina skiria labai daug dėmesio tam, kaip jį kontroliuoti. O kelis pastaruosius dešimtmečius šiai problemai sutelktos ypač didelės pastangos, atliekama daug mokslinių tyrimų, stengiantis suprasti skausmo prigimtį ir jo mechanizmus. Tą sąlygojo kelios priežastys - 20 a. vis didėjantis smurtas, augantis susirūpinimas dėl taršos poveikio, ilgėjanti žmonių gyvenimo trukmė bei stiprėjanti įtampa. Iš dalies dėl šių priežasčių ir dėl ištobulėjusių mokslinių tyrimų metodų sukurta daug skausmo slopinimui skirtų vaistinių medžiagų; bet tai savo ruožtu sukėlė dar visą eilę problemų, tokių kaip naujųjų medžiagų toksiškumas bei priklausomybė nuo jų.

Svarbi holistinės medicinos koncepcijos dalis yra supratimas, kad žmogų kaip individą sudaro kūno, proto ir emocijų vienovė. Visi šie elementai yra neatsiejamai susipynę, ir tai, kas veikia vieną, taip pat paveikia kitus. Taigi jeigu skausmą jaučiame dėl fizinio sužalojimo, jis lygiai taip pat paveikia protą ir emocijas kaip ir kūną. Tai taip pat reiškia, jog ne visada, gydant fizinę žaizdą, staiga dings atgarsiai, pasklidę per visą jūsų esatį. Su kūno, proto ir emocijų sąveika taikant šiuo metu žinomus metodus yra ištirta tik iš dalies, mes dar tik pradedame suprasti tos sąveikos reikšmę ir prasmę.

Šioje knygoje imamasi sunkios užduoties visus šiuos sudėtingus klausimus pateikti skaitytojui lengvai skaitoma forma. Be to, jos tikslas patarti skaitytojui, kokių griebtis efektyvių veiksmų, susidūrus su įvairiausiais skausmo pasireiškimais — nuo dantų skausmo, artrito keliamos kančios iki gilaus emocinio sielvarto. Čia nagrinėjami įvairiausi terapijos būdai, galintys padėti esant konkretiems negalavimams, kiekvienam jų skiriamas atskiras skyrius. Kadangi aš šiek tiek prisidėjau prie knygos išleidimo, galiu pasakyti, kad Richardui Thomasui ir jo leidėjui pasisekė parengti lengvai suprantamą ir tikslią knygą. Joje plačiai ir giliai išnagrinėta daug svarbių dalykų, kurie padeda suvokti, kas yra „kažkur ten", ir padėti žmogui skausme. Visa medžiaga pateikiama labai apgalvotai, todėl skaitytojas tikrai galės gauti daug naudos. Tai bus ir gera mokomoji priemonė, kurią, aš tikiuosi, bus galima rasti gydymo įstaigose, skausmo klinikose ir visuose namuose, kur žmones kankina skausmas. Taigi knyga bus svarus indėlis į literatūrą apie sveikatą bei gydymą.

Pasirinkite filtravimo kriterijus ir spauskite „Pritaikyti“ arba ENTER


Tema (-os)
LSMU KNYGYNAS