Prekių filtras

Medicinos knygos ir literatūra studijoms, mokslui, visuomenei

Abby Ellsworth, Peggy Altman

Masažo anatomija. Išsamus praktinis vadovas

19,50€
 Turime prekyboje

Prekės kodas: 9789955063711
Autorius: 
Abby Ellsworth, Peggy Altman
ISBN: 
9789955063711
Leidykla: 
Naujoji Rosma
Išleista: 
2019
Knygos kalba: 
Lietuvių
Formatas: 
A4
Viršelis: 
Celofanuotas
Puslapių: 
159
Svoris: 0,570 kg

Tema (-os)

Visos knygos · Alternatyvi medicina · Kineziterapija. Masažas · Masažas

Dalintis

     

„Masažo anatomija. Išsamus praktinis vadovas“ – tai knyga, supažindinanti su žmogaus kūnu, jautriausiais kūno taškais. Knygoje pateikti specialistų patarimai padės atlikti ir atpalaiduojantį, ir gydomąjį masažą.

Nesvarbu, ar po ilgo pasivaikščiojimo norite palepinti kojas, ar po sunkios darbo dienos nudžiuginti mylimą žmogų atpalaiduojamu pečių masažu, knygoje „Masažo anatomija. Išsamus praktinis vadovas“ rasite svarbiausius patarimus, kaip tinkamai ir profesionaliai atlikti masažą ir suteikti ne tik malonumą, bet ir naudą.

Knygoje „Masažo anatomija. Išsamus praktinis vadovas“ išdėstytos išsamios pamokos nuo pačių pagrindinių masažo judesių iki pilno masažo plano sudarymo. Kiekvienas knygos skyrius iliustruotas kompiuterine 3D grafika sukurtais žmogaus raumenų piešiniais, tad versdami puslapius tiksliai matysite kaip veikia kiekvienas pratimas.

Abby Ellsworth – fizinės terapijos mokslų daktarė. Ilgus metus dirbusi skirtingose JAV valstijose ir kompanijose, galiausiai apsistojo Niujorke, kur įsidarbino privačioje sportininkams skirtoje ortopedijos klinikoje, be to privačiai mokė pilateso paslapčių. Vėliau ėmėsi privataus verslo ir atidarė nuosavą sveikatingumo centrą. Beje, Abby Ellsworth yra konsultavusi tokias kompanijas kaip „Fuji Film“ ir „Nokia“.

Iš anglų kalbos vertė Lina Primontaitė

Pasirinkite filtravimo kriterijus ir spauskite „Pritaikyti“ arba ENTER


Tema (-os)
LSMU KNYGYNAS