Prekių filtras

Medicinos knygos ir literatūra studijoms, mokslui, visuomenei

Benita Cantieni

Veido formavimas su Tigro jausmu jai ir jam

11,50€
 Turime prekyboje

Prekės kodas: 9789955138105
Autorius: 
Benita Cantieni
ISBN: 
9789955138105
Leidykla: 
Jotema
Išleista: 
2019
Knygos kalba: 
Lietuvių
Formatas: 
A4
Viršelis: 
Minkštas
Puslapių: 
176
Svoris: 0,640 kg
Matmenys: 200 mm × 12 mm × 260 mm

Tema (-os)

Visos knygos · Alternatyvi medicina · Kosmetologija · Masažas · Visos knygos

Dalintis

     

VEIDO TRENIRUOTĖS SVEIKATAI IR SPINDESIUI

Veido formavimas veidui suteiks gyvybės. Iš karto. Išsilygins mimikos raukšlės, dings dviguba pasmakrė, siauros lūpos pasidarys putlesnės.

Bet metodas gali daugiau: jis padės idealiai ant atlanto slankstelio ištiesinti galvą ir užkirs kelią įtampos keliamiems galvos skausmams. Daugelis kenčiančių nuo migrenos žmonių išmoksta užbėgti už akių skausmo priepuoliui, atlikdami keletą tikslingų pratimų. Pratimai padeda reguliuoti tinito pasekmes. Garantuojamas greitas ir ilgalaikis teigiamas poveikis esant nusiskundimams dėl žandikaulio, užkimimo ar rijimo sunkumų. Gali pagerėti net regėjimas.
Knygoje pateikiami įvairių žmonių atsiliepimai.

100 PROCENTŲ SPINDESIO

Benita Cantieni yra šiuolaikinė kūno tyrinėtoja, norinti mokytis ne iš mirusiųjų, kaip tai daro anatomai, o iš gyvųjų, todėl savo darbą vadina „vivatomija". Ji analizuoja kaulų, sausgyslių, fascijų ir raumenų ryšius, tirdama mikrojudesius skverbiasi iki pat žmogaus kūno galimybių esmės. „Tas, kas atranda savo kaulų ir sąnarių protą ir jį ugdo, atranda visus 100 proc. savo raumenų ir pasijaučia 100 proc. geriau", — teigia ji.
„Veido formavimas su tigro jausmu jai ir jam" pritaiko CANTIENICA® metodo principus veidui. Kaukolės kaulai taip ištempiami, kad per juos į raumenis persiduoda nuo jaunystės pažįstamas stangrumas. Iš gilumos atsklindantis raumenų stangrumas išlygina raukšles ir išryškina veido kontūrus. Treniruotėms nereikia skirti daug laiko, daugelį pratimų galima pritaikyti kasdienybėje. Veido formavimas teikia džiaugsmo:„Nepakartojama, kai gali jaustis gyva visu 100 proc., — sako B. Cantieni. — Gali būti, kad jau po pirmosios treniruotės sulauksite komplimentų dėl to, kad ėmėte švytėti."

SEPTYNI ŽINGSNIAI VEIDO FORMAVIMO LINK

Veido formavimą pradedame ištempdami kūną. Be tiesios laikysenos negalėsime atsikratyti raukšlių. Kaskart ištempdami kūną, leisdami jam išsitiesti visu ūgiu, visu 100 proc. suaktyviname giliuosius raumenis. Net ir veido srityje. Gilieji raumenys yra patys geriausi mūsų sąjungininkai, jei norime kuo gražiau ir sveikiau senti. Gilieji raumenys padeda išvengti organų nusileidimo, sąnarių problemų ir osteoporozės. Šie raumenys užtikrina lankstumą ir gebėjimą reaguoti, mūsų judesiai tampa kokybiški, o kokybiški judesiai leidžia išlikti jauniems.

Labai svarbu laikytis eiliškumo. Tai svarbu, labai labai svarbu! Septyni žingsniai lemia išskirtinę metodo, kuris užtikrina spindesį ir mažina raukšles, sėkmę:

1 žingsnis: pasitempusi laikysena. Įsitaisyti ant taburetės, atsisėsti „turkiškai", stovėti arba atsigulti ant nugaros;
2 žingsnis: galva turi būti tokioje padėtyje, tarsi ji sklęstų ant atlanto slankstelio;
3 žingsnis: sukurti traukos ir atostūmio ryšį;
4 žingsnis: sprando žvaigždė ir levator ani turi pulsuoti;
5 žingsnis: pažadinti sprando žvaigždės raumenis ir „karūnos tašką";
6 žingsnis: įtempti rėminančius raumenis ties ausimis, smilkiniais ir kakta;
7 žingsnis: tobulinti akis, burną, smakrą ir nosį.

Pasirinkite filtravimo kriterijus ir spauskite „Pritaikyti“ arba ENTER


Tema (-os)
LSMU KNYGYNAS