Prekių filtras

Medicinos knygos ir literatūra studijoms, mokslui, visuomenei

Jean-Christophe Charrie

Molio ABC

10,90€
 Turime prekyboje

Prekės kodas: 9786094543401
Autorius: 
Jean-Christophe Charrie
ISBN: 
9786094543401
Leidykla: 
Vitae Litera
Išleista: 
2018
Knygos kalba: 
Lietuvių
Formatas: 
A5
Viršelis: 
Minkštas
Puslapių: 
236
Svoris: 0,360 kg
Matmenys: 150 mm × 0 mm × 210 mm

Tema (-os)

Visos knygos · Alternatyvi medicina · Kosmetologija · Reabilitacija. Fizinė medicina

Dalintis

     

Tradiciškai visais laikais įvairioms molio rūšims būdavo priskiriama daugybė savybių, kartais molis net buvo laikomas panacėja. Kadangi tokie teiginiai tiesiogiai susiję su daugelio molį savigydos tikslais naudojančių pacientų sveikata, prireikė į tai pažvelgti kritiniu moksliniu žvilgsniu ir vartotojui suteikti patikimos informacijos, kad jis žinotų, ką vartoja ir kad jaustųsi saugus.

Šioje knygoje "Molio ABC" autorius pristato klinikinius 30 metų trukusius Prancūzijos endobiogenikos ir medicinos draugijos medikų tyrimus, kuriems vadovavo dr. C. Duraffourd'as ir J.-C. Laprazas ir per kuriuos buvo siekiama įvertinti itin didelę gydomąją galią turinčio žaliojo ilito molio savybes. Buvo gauti stulbinantys rezultatai, tiek privačioje praktikoje ir ligoninėse, tiek ir per humanitarines misijas (jose dalyvavo ir knygos autorius) įvairiose Afrikos šalyse ir Madagaskare. Tyrimai visiškai patvirtino kasdienio žaliojo ilito molio vartojimo naudą įvairiais gydymo tikslais.

Skaitytojai leidinyje "Molio ABC" ras neginčijamus molio vartojimo medicinoje (gydant žmones ir gyvūnus)įjrodymus, taip pat ir tokio vartojimo ribas bei kontraindikacijas.
Sužinosite, kokių taisyklių reikia laikytis, kad molio vartojimas (vieno ar su vaistiniais augalais) būtų tikslingas.

Dr. Jean-Christophe Charrie - jau daugiau nei 20 metų praktikuojantis bendrosios praktikos gydytojas, Prancūzijos endobiogenikos ir medicinos draugijos (PEMD) narys, Tarptautinės endobiogeninės medicinos ir integratyvios fiziologijos draugijos viceprezidentas. Dr. Charrie savo praktikoje, be kitų metodų, taiko ir klinikinę fitoterapiją. Nuo 2004 m. jis dalyvauja PEMD organizuojamuose mokymuose gydytojams ir vaistininkams.

Iš prancūzų kalbos vertė Ainis Selena

Pasirinkite filtravimo kriterijus ir spauskite „Pritaikyti“ arba ENTER


Tema (-os)
LSMU KNYGYNAS