Prekių filtras

Medicinos knygos ir literatūra studijoms, mokslui, visuomenei

Nadežda Stogova

Medetkos nuo 100 ligų

2,50€
 Turime prekyboje

Prekės kodas: 9789986573463
Autorius: 
Nadežda Stogova
ISBN: 
9789986573463
Leidykla: 
Satwa
Išleista: 
2009
Knygos kalba: 
Lietuvių
Formatas: 
A6
Viršelis: 
Minkštas
Puslapių: 
104
Svoris: 0,140 kg
Matmenys: 150 mm × 0 mm × 210 mm

Tema (-os)

Visos knygos · Alternatyvi medicina

Dalintis

     

Žmonės, neįvertinantys medetkų gydymo efektyvumo, labai klysta. Tai iš tiesų unikalus augalas, plačiai vartojamas gydant širdies bei kraujagyslių sistemos, kvėpavimo ir virškinimo organų, kepenų, tulžies latakų, inkstų bei šlapimtakių, mastopatiją ir ginekologines ligas, tonzilitus, anginas, ausų uždegimus bei daugelį kitų ligų.
Iš medetkų paruošti preparatai turi švelnų, tolygų poveikį, nuolatinį ir lėtą terapinį efektą. Tačiau teisingai naudojami, jie duoda pastovų rezultatą be pašalinio poveikio.
Reikia laikytis taisyklės: vartoti tik šviežias vaistažoles - nepriklausomai nuo to, ar jos užaugintos namuose, ar pirktos vaistinėje.

Be to, visada reikia atminti ( ir tai liečiasi ne tik medetkas):neteisingai vartojamos net vaistažolės gali sukelti rimtos žalos sveikatai. Todėl prieš vartodami konsultuokitės su patyrusiu specialistu, kuris rekomenduos teisingą dozę ir gydymo būdą.
Medetkų preparatai naudingi gydant širdies bei kraujagyslių sistemas, kvėpavimo ir virškinimo organus, kepenis, tulžies latakus, inkstus ir šlapimtakius. Gerų rezultatų duoda medetkų vartojimas atstatant sveikatą po patirtų ligų.

Pasirinkite filtravimo kriterijus ir spauskite „Pritaikyti“ arba ENTER


Tema (-os)
LSMU KNYGYNAS