Prekių filtras

Medicinos knygos ir literatūra studijoms, mokslui, visuomenei

Max Lugavere

Genialus gyvenimas. Pakeisk mąstymą, sustiprink kūną ir tapk ypatingas

7,30€
 Turime prekyboje

Prekės kodas: 9786098254716
Autorius: 
Max Lugavere
ISBN: 
9786098254716
Leidykla: 
Liūtai ne avys
Išleista: 
2021
Knygos kalba: 
Lietuvių
Formatas: 
A6
Viršelis: 
Kietas
Puslapių: 
288
Svoris: 0,380 kg
Matmenys: 140 mm × 0 mm × 200 mm

Tema (-os)

Visos knygos · Alternatyvi medicina · Mityba · Psichologija · Populiarioji psichologija

Dalintis

     

Knygoje „Genialus gyvenimas. Pakeisk mąstymą, sustiprink kūną ir tapk ypatingas“ pateiktas 21-os dienos genialaus gyvenimo planas, kuriame rasite patarimų apie mankštą, mitybą, maisto ruošimą ir sveikus užkandžius.

New York Times bestselerio „Genialus gyvenimas. Pakeisk mąstymą, sustiprink kūną ir tapk ypatingas“ autorius pateikia patarimų, kaip smegenis ir visą organizmą perprogramuoti taip, kad jie veiktų pagal „gamyklinius parametrus“ – sugebėtų kovoti su nuovargiu, nerimu, depresija ir optimizuotų pažintinę sveikatą ilgesniam ir sveikesniam gyvenimui.

Žmogaus organizmas vystėsi sąlygomis, kokių dabar nebėra. Šiuolaikinis pasaulis gerokai pasikeitė nuo medžiotojų-rinkėjų laikų. Dėl šių pokyčių pagausėjo nerimo sutrikimų, streso ir smegenims kenkiančių ligų, tačiau mokslas įrodė, kad smegenis ir visą organizmą galima sustiprinti keičiant gyvenimo būdą į tokį, kuris padėtų atstatyti prigimtinius pažintinius gebėjimus.

Knygoje „Genialus gyvenimas“ Maksas Lugavere išplečia genialios mitybos planą, orientuotą į tai, kaip maistas veikia smegenų sveikatą, iki visos gyvensenos plano. Dabar jau žinome, kad smegenų sveikatą – pažintines funkcijas ir emocinę gerovę – veikia žarnyno sveikata, endokrininė, širdies, kraujagyslių bei nervų sistemos, nes jos visos glaudžiai susijusios tarpusavyje. Knygoje „Genialus gyvenimas“ plačiai nagrinėjama cirkadinė biologija, psichologija, silpnaprotystės profilaktika, pažintinių funkcijų optimizavimas ir mankštos fiziologija. Patariama, kaip keisti kasdienę dienotvarkę – mitybą, mankštą, miegą, detoksikaciją – į tokią, kuri visapusiškai pagerintų pažintinius gebėjimus. Tarp naujoviškų Makso patarimų rasite:

*Triuką, kaip per dešimt minučių pasiekti maratonui prilygstantį poveikį;
*Kaip nesuvalgius vienos ar dviejų papildomų daržovių porcijų per dieną gauti tokią pačią naudą organizmui;
*Kokios jūsų namuose slypinčios cheminės medžiagos gali jus padaryti apkūnų ir ligotą;
*Kaip 58 procentais padidinti melatonino kiekį organizme, kad geriau miegotumėte be papildų.

Pasirinkite filtravimo kriterijus ir spauskite „Pritaikyti“ arba ENTER


Tema (-os)
LSMU KNYGYNAS