Prekių filtras

Medicinos knygos ir literatūra studijoms, mokslui, visuomenei

Bill Bryson

Kūnas. Vadovas po žmogaus organizmą

15,00€
 Turime prekyboje

Prekės kodas: 9786094665103
Autorius: 
Bill Bryson
ISBN: 
9786094665103
Leidykla: 
Tyto alba
Išleista: 
2020
Knygos kalba: 
Lietuvių
Formatas: 
A5
Viršelis: 
Kietas
Puslapių: 
368
Svoris: 0,725 kg
Matmenys: 170 mm × 0 mm × 24 mm

Tema (-os)

Visos knygos · Alternatyvi medicina · Mityba · Psichologija · Populiarioji psichologija

Dalintis

     

Mokslo populiarinimo knygų autorius Bill Bryson knygoje „Kūnas: vadovas po žmogaus organizmą“ supažindina mus su mūsų kūnu bei jame vykstančiais procesais. Kol skaitome šį tekstą, milijardai įvairių veiksnių vyksta mūsų viduje. Autorius sudėtingus dalykus aiškina labai paprastai ir su lengvu humoro jausmu.

Mes visą gyvenimą praleidžiame viename kūne, tačiau daugelis mūsų net nenutuokia, kaip jis veikia ir kas vyksta jo viduje. Knygos „Kūnas: vadovas po žmogaus organizmą“ idėja yra tiesiog pabandyti suprasti tą nepaprastą mechanizmą – žmogų.

Bill Bryson į kūno dalis žiūri tarsi į atskirus žemynus ir kiekvieną išsamiai aprašo. Knygoje aptariama žmogaus išorė, oda bei plaukai. Skaitytojai sužinos įdomiosios informacijos, pvz., kiek metrų plaukų žmogus užaugina per savo gyvenimą. Rašytojas užsuka į mūsų galvas bei smegenis, leidžiasi gerkle žemyn, pasakoja apie širdies veiklą bei kraujo apytaką, aptaria skeletą. Taip pat nepamiršta lieka ir kvėpavimo sistema, žmogaus imunitetas, žarnynas, nervai bei sritys atsakingos už miegą. Kvapai, skausmas, skonis, jausmai – daug įdomybių sužinosime ir apie juos.

Supažindinęs su kūno sandara ir veikimo principais, Bill Bryson bando suprasti, kaip ir kodėl atsiranda įvairios ligos, kas lemia, kad vienos yra pagydomos, o kitos ne. Sužinosime apie mūsų kūno savybę gydytis pačiam. Taip pat autorius aptaria ir su kokiais iššūkiais susiduria šiuolaikinė medicina.

Nepaprastų faktų ir stebinančių istorijų pilna knyga „Kūnas: vadovas po žmogaus organizmą“ – puikus, dažnai labai juokingas bandymas perprasti fizinio ir neurologinio darinio – mūsų kūno – stebuklą. Bill Bryson žino, kad tekstą rašo ne medicinos specialistams, todėl knygą skaityti bus paprasta, o smagiai pateikta informacija ilgam pasiliks galvoje.

Bill Bryson ( g. 1951 m.) – amerikiečių žurnalistas, mokslo populiarinimo bei knygų apie keliones autorius. Rašytojas gimė Jungtinėse Amerikos Valstijose, tačiau didžiąją gyvenimo dalį praleido Jungtinėje Karalystėje, kol galiausiai grįžo į tėvynę. Bill Bryson išgarsėjo Jungtinėje Karalystėje išleidęs knygą, kurioje nagrinėjo britų gyvenimą ir jį atspindinčius televizijos serialus. Tarptautiniu mastu autorius išpopuliarėjo parašęs knygą „Trumpa istorija beveik apie viską“. Rašytojas ypač vertinimas už šmaikštų, tačiau paprastą ir visiems suprantamą rašymo stilių.

Iš anglų kalbos vertė Rūta Montvilienė

Pasirinkite filtravimo kriterijus ir spauskite „Pritaikyti“ arba ENTER


Tema (-os)
LSMU KNYGYNAS