Prekių filtras

Medicinos knygos ir literatūra studijoms, mokslui, visuomenei

Louise L. Hay, Ahlea Khadro, Heather Dane

Pamilk save ir būk sveikas. Mintys ir maistas. Geriausias mitybos būdas

11,30€
 Turime prekyboje

Prekės kodas: 9786094690068
Autorius: 
Louise L. Hay, Ahlea Khadro, Heather Dane
ISBN: 
9786094690068
Leidykla: 
Mijalba
Išleista: 
2015
Knygos kalba: 
Lietuvių
Formatas: 
A6
Viršelis: 
Kietas
Puslapių: 
392
Svoris: 0,580 kg
Matmenys: 160 mm × 0 mm × 220 mm

Tema (-os)

Visos knygos · Alternatyvi medicina · Mityba · Visos knygos

Dalintis

     

Ši knyga yra apie meilę. Apie meilę sau, kaip būdą kurti laimę, sveikatą ir ilgaamžiškumą. Taip, čia rasite patarimų, receptų, afirmacijų ir pratimų, kurie padėjo man išsaugoti sveikatą, gyvybingumą ir jėgą. Tačiau dar svarbiau, kad jūsų širdis atsivers naujiems būdams mylėti ir palaikyti save šioje nuostabioje kelionėje.

„Kiekviena mintis kuria mūsų ateitį. Šis įsitikinimas pakeitė mano gyvenimo tėkmę. Supratau, kad jeigu galiu sukurti harmoniją, sveikatą ir ramybę savo mintyse, tą patį galiu sukurti ir savo kūne bei savo pasaulyje.

Ši knyga yra ne apie naujausias tendencijas ar mados kaprizus. Ji yra apie tai, kaip kurti visavertį ir turiningą gyvenimą. Apie tai, kaip labiau mylėti save. Kalbėsime apie senus gydymo būdus, kuriuos galima suderinti su įtempta dienotvarke, ir apie tai, kad jūs esate svarbūs. Kažkur tarp viso to streso, triukšmo ir neatliktų darbų vis dar yra vietos jums. Aš su šios knygos bendraautorėmis atskleisime, kaip atrasti tą vietą, kad jaustumėtės geriau dabar ir ateityje."

Pasirinkite filtravimo kriterijus ir spauskite „Pritaikyti“ arba ENTER


Tema (-os)
LSMU KNYGYNAS