Prekių filtras

Medicinos knygos ir literatūra studijoms, mokslui, visuomenei

Fereydoon Batmanghelidj

Nugaros skausmai ir gydantis vanduo

5,00€
 Turime prekyboje

Prekės kodas: 9786094032158
Autorius: 
Fereydoon Batmanghelidj
ISBN: 
9786094032158
Leidykla: 
Obuolys
Išleista: 
2011
Knygos kalba: 
Lietuvių
Formatas: 
A6
Viršelis: 
Minkštas
Puslapių: 
144
Svoris: 0,170 kg
Matmenys: 150 mm × 0 mm × 220 mm

Tema (-os)

Visos knygos · Alternatyvi medicina

Dalintis

     

"Nugaros skausmai ir gydantis vanduo" - tai tarptautinio bestselerio "Jūsų kūnas šaukiasi vandens" ir "Vanduo ir druska. Jūsų sveikatos šaltinis" autoriaus knyga.

Skausmas kūne 99 atvejais iš 100 yra dehidratacijos pasekmė.

Nugaros skausmai jau tapo amžiaus rykšte - nuo jų kenčia 15 procentų suaugusių pasaulio gyventojų. Neretai medikai siūlo vienintelį gydymo būdą - operaciją. Ši knyga nepanaši į kitas, aiškinančias, kaip reikėtų gyventi ar gydytis. Tai išsamiai paaiškinti nurodymai apie labai paprastą būdą, kaip išsivaduoti nuo dviejų dažniausiai kūną varginančių skausmų - apatinės nugaros dalies ir reumatinių sąnarių skausmų.

Netradicinį požiūrį į skausmą ir jo šalinimo būdus palaikantis gydytojas dr. F. Batmanghelidjas tvirtina, jog operacija ne tik nėra problemos sprendimas, bet gali sukelti dar daugiau problemų. Jo įsitikinimu, chroniški skausmai - tai kūno ženklas, kad jis kenčia nuo vietinės ar bendrosios dehidratacijos.

Todėl daugumą šių skausmų galima palengvinti geriant paprasčiausią vandenį, o ne perkant brangius vaistus.

Šioje knygoje "Nugaros skausmai ir gydantis vanduo" skaitykite:

Ką reiškia nuolatinis skausmas?
Kaip su juo susijęs vandens trūkumas organizme?
Kaip "veikia" stuburas?
Kodėl diskų operacija dažniausiai neišsprendžia skaudančios nugaros problemos?
Kaip taisyklingai atlikti veiksmus, kuriuose dalyvauja nugara?
Kodėl vaistai nuo sąnarių skausmo tik pablogina situaciją?
Kam reikalingas nugaros "apšilimas"?
Kaip fiziniais pratimais, o ne vaistais išsivaduoti nuo nugaros bei sąnarių skausmų?
Ir daug kitos naudingos informacijos, kurią patvirtina dėkingų pacientų atsiliepimai.

Daktaras F. Batmanghelidjas, nepanoręs mokytis JAV ir gauti Jungtinių Amerikos Valstijų farmakologinės krypties ir invazinės medicinos gydytojo licencijos, medicininį išsilavinimą gavo Šv. Marijos ligoninės medicinos mokykloje, priklausančioje Londono universitetui. Autoriaus atlikti tyrimai analizuojant skausmą ir vandens apykaitą organizme visiškai pakeitė požiūrį į mokslo taikymą medicinos praktikoje. Daktaro F. Batmanghelidjo pažiūros yra išdėstytos mokslo žurnaluose. Siūlomos gydomosios procedūros yra paremtos naujausiomis anatomijos ir fiziologijos mokslų žiniomis.
Kadangi dėl komercinių priežasčių ir profesinio medikų pasipriešinimo yra sunku paveikti pagrindines medicinos praktikos paradigmas, vieninteliu keliu F. Batmangalidjas matė visuomenės švietimą. Šioje knygoje "Nugaros skausmai ir gydantis vanduo" pateikiama informacija ir pratimai yra paremti autoriaus asmenine patirtimi, treniruočių programa ir plačiai atliktais tyrimais.
Knygos "Nugaros skausmai ir gydantis vanduo" autorius nedalija medicininių patarimų ir nesiūlo beatodairiškai griebtis kokių nors gydymo metodų, tačiau suteikia informacijos apie anatomiją ir fiziologiją, paaiškina skausmo atsiradimo priežastis ir leidžia suprasti, kaip paprastai išvengti nugaros ir reumatinių sąnarių ligų arba išsivaduoti nuo skausmo, kuris tapo amžiaus liga – vien JAV nugaros skausmus kenčia per 40 milijonų žmonių!

Pasirinkite filtravimo kriterijus ir spauskite „Pritaikyti“ arba ENTER


Tema (-os)
LSMU KNYGYNAS