Prekių filtras

Medicinos knygos ir literatūra studijoms, mokslui, visuomenei

Jane McLelland

Kaip priversti badauti vėžį … pačiam nebadaujant

25,00€
 Turime prekyboje

Prekės kodas: 9786094544392
Autorius: 
Jane McLelland
ISBN: 
9786094544392
Leidykla: 
Vitae Litera
Išleista: 
2020
Knygos kalba: 
Lietuvių
Formatas: 
A6
Viršelis: 
Kietas
Puslapių: 
476
Svoris: 0,750 kg

Tema (-os)

Visos knygos · Alternatyvi medicina · Onkologija · Psichologija · Populiarioji psichologija

Dalintis

     

Aprašymas

Ar Džeinė McLelland rado atsakymą j klausimą, kaip nugalėti vėžį? Ar galime priversti vėžį numirti iš bado?

Džeinė, šią laiką „vėžio Šerlokas Holmsas", išsiaiškino, kad vėžį badauti verčianti dieta, stiprūs papildai ir keletas jau pamirštą mažo toksiškumo vaistą, gydymui juos taikant vienu metu, veikia sinergiškai, be to, stiprina vienas kito poveikį vėžiui. Jos mirtinas vėžys, tarsi stebuklas, tiesiog išgaravo.

Šioje proverži iliustruojančioje knygoje "Kaip priversti badauti vėžį… pačiam nebadaujant" Džeinė aprašo savo nepaprastą, širdį veriančią kelionę ir pakeliui padarytus medicininius atradimus. Jos organizmas jai buvo bandomąja jūrą kiaulyte. Džeinei pavyko atrasti badauti vėžį priverčiančius vaistus ir papildus. Pasiektus rezultatus puikiai iliustruoja jos parengtas „Metro žemėlapis", kuriame parodyta, kokius vėžio maitinimosi kelius būtina blokuoti sergant visų rūšių vėžiu ir kaip galima sukurti savo „kokteilį", kuris priverstų vėžį badauti. Deja, daug paprastų senųjų vaistų buvo pamiršta, juos keitė „vaistų lenktynėse" dalyvaujantys naujausi patentuoti ir šio žaidimo taisykles keičiantys vaistai. Taigi, ar atsakymas į šį klausimą jau čia? Džeinė tiki, kad taip. Žingsnis po žingsnio ji pamažu dėliojo savo dėlionę, išsprendė galvosūkį ir parengė paprastą protokolą.

Šioje knygoje rasite atsakymus į opius klausimus apie papildomojo gydymo metodų taikymą sergant vėžiu. Kokius vaistus, kurią taikymo gydymui patentas baigėsi (off-label drugs), ir papildus reikėtą vartoti? Ar reikėtų išbandyti ketogeninę dietą? Ar reikia badauti? Ar riebalai nepavojingi? Kiek ir kada reikėtą mankštintis? Džeinė aiškina, kodėl kiekvienam pacientui būtinas individualizuotas požiūris ir, svarbiausia, parodo, kaip tai padaryti.

Panašiai kaip filmai "Erin Brockovich" ir "Dallas Buyers Club" ši knyga "Kaip priversti badauti vėžį… pačiam nebadaujant" - įtikinamas pasakojimas apie ryžtingą kovą su liga neturint beveik jokią šansą išgyventi. Jei jūs ar jūsų mylimas žmogus serga vėžiu, būtinai turite perskaityti šią knygą. Net jei jums buvo pasakyta, kad nieko daugiau padaryti negalima, Džeinė tvirtina, kad tai beveik tikrai netiesa.

„Strategija, kurios Džeinė laikėsi, kad pasveiktų, yra viena svarbiausią kovoje su vėžiu. Jos istorija sužadina viltį ir parodo mediką bendruomenei naują galingą gydymo jrankį - ne pagal nustatytas indikacijas taikomų vaistų (repurposed drugs) derinius."
Travis Christofferson, "Tripping over the Truth" autorius

Daug metą Džeinė dirbo diplomuota fizioterapijos specialiste, vėliau verslininke. Ji gavo apdovanojimą už sukurtas BATHrobics tualeto priemones. Šiandien Džeinė aktyviai dalyvauja pagalbos vėžiu sergantiems ligoniams veikloje.

Iš anglų kalbos vertė Irena Darginavičienė

Pasirinkite filtravimo kriterijus ir spauskite „Pritaikyti“ arba ENTER


Tema (-os)
LSMU KNYGYNAS