Prekių filtras

Medicinos knygos ir literatūra studijoms, mokslui, visuomenei

Jim Kwik

Beribis protas. Atnaujinkite savo smegenis, išmokite greičiau mokytis ir ženkite į savo išskirtinį gyvenimą

12,90€
 Turime prekyboje

Prekės kodas: 9786094690921
Autorius: 
Jim Kwik
ISBN: 
9786094690921
Leidykla: 
Mijalba
Išleista: 
2020
Knygos kalba: 
Lietuvių
Formatas: 
A6
Viršelis: 
Minkštas
Puslapių: 
384
Svoris: 0,420 kg
Matmenys: 150 mm × 0 mm × 210 mm

Tema (-os)

Visos knygos · Alternatyvi medicina · Psichologija · Populiarioji psichologija

Dalintis

     

Mūsų smegenys yra sudėtingas superkompiuteris, tačiau kiekvienas jį gauname be vartotojo instrukcijos. Smegenų lavinimo specialisto Jim Kwik knyga „Beribis protas. Atnaujinkite savo smegenis, išmokite greičiau mokytis ir ženkite į savo išskirtinį gyvenimą“ – praktinis gidas, kuris padės išnaudoti galingą mūsų galvose slypinčią technologiją ir pagerins visų gyvenimo sričių kokybę.

Nesiseka mokslai? Regis prie knygų sėdite savaičių savaites, o galvoje nieko nelieka? Nepavyksta susikaupti darbe? Lengvai išsiblaškote? Sunku priimti sudėtingus sprendimus? Saviugdos knyga „Beribis protas“ jums tikrai reikalinga. Ją perskaitę iš karto imsitės keisti gyvenimą ir į šiuos klausimus niekada nebeatsakysite teigiamai.

Jei trumpai, tai autorius Jim Kwik žada kelis esminius dalykus: išmoksite naudotis savo smegenimis, greičiau mokytis, įsiminti informaciją, pakeisti įpročius, o taip pat praplėsite mąstymo ribas.

Tiesa ta, kad pasiekti tikslų ir savo svajonių mums trukdo ne kas kitas, o mes patys. Tiksliau mūsų mąstymo būdas, motyvacijos stoka ir neteisingai pasirinkti metodai. Greičiausiai tai nėra naujiena, tačiau net ir žinodami trukdžius, nemokame jų pašalinti. Knyga „Beribis protas. Atnaujinkite savo smegenis, išmokite greičiau mokytis ir ženkite į savo išskirtinį gyvenimą“ suteikia aiškius ir praktinius įrankius, kurie parodo, kad mūsų smegenų potencialas yra beribis, o apribojimai – primesti nusistatymų, baimių, tradicijų ir žinių stokos.

Jim Kwik paneigia tokius mitus, kad intelektas yra fiksuotas, išnaudojame tik 10% savo smegenų, klaidos yra nesėkmės, mokytis naujų dalykų labai sunku, o genijais gimstama ir dar daugiau „tiesų“, kurias visuomenė mums įteigia nuo mažens.

Trumpas aprašymas žada, kad autorius išmokys paprastų būdų, padėsiančių atsikratyti mums kenkiančių įpročių ir išsiugdyti naują – teigiamą elgsenos rutiną. Taip pat pagaliau suprasime, kas kenkia mūsų produktyvumui, bei kur ieškoti motyvacijos.

Smegenims reikia poilsio ir kuro, tad Jim Kwik parengė patarimų miegui bei mitybai. Atradus tam tikrą balansą smegenims niekada netrūks energijos. Svarbu ir tai, kad rašytojas pataria aktualiausiais klausimais, pavyzdžiui, kaip atsiriboti nuo trukdžių, informacijos pertekliaus ir nesiblaškyti. Metodikos, kurios atskleidžia, kaip greitai skaityti ir įsiminti informaciją bus ypač naudingos moksleiviams ir studentams.

„Beribis protas“ – moksliniai tyrimais paremtas praktinis vadovėlis, kuriame autorius paprastai ir aiškiai atskleidžia, ką reikia daryti, jei norite pagerinti mokslo rezultatus, bendravimo įgūdžius bei atmintį. Atsikratę savo nubrėžtų ribų mes galime pasiekti viską, apie ką svajojame. Knyga apima tris esmines sritis: mąstyseną (kas), motyvaciją (kodėl) ir mokymąsi (kaip).

Su autoriumi konsultuojasi žymiausi pasaulio lyderiai ir studentai. Savo atsiliepimuose knygą rekomenduoja aktoriai, sportininkai, rašytojai, politikai bei kompanijų vadovai. Tarp jo klientų tokie gigantai, kaip „Google, „Nike“, „Zappos“, „SpaceX“, „20th Century Fox“, „Wordpress“, Jungtinės Tautos, Harvardo universitetas ir kitos įmonės bei institucijos.

Jim Kwik dalijasi moksliniais tyrimais, įkvepiančiomis citatomis ir savo paties patirtimi. Knyga skirta visiems, kurie ieško motyvacijos ir patarimų, nori geriau suprasti savo smegenis bei perimti gyvenimo kontrolę į savo rankas.

Jim Kwik – bestselerių autorius ir atminties tobulinimo, smegenų veiklos tyrinėtojas ir bei spartesnio mokymosi specialistas. Jo leidinys „Beribis protas“ platformoje „Amazon“ yra viena geriausiai parduodamų knygų verslo švietimo kategorijoje.

Autorius, sudarydamas metodikas, remiasi savo patirtimi. Dar vaikystėje jis susižeidė galvą, o pasekmės stipriai pakenkė gebėjimui įsiminti informaciją. Tačiau jis nepasidavė, ėmė domėtis smegenų veikla ir ieškoti būtų, kurie jam padėtų mokytis. Pasiekęs neįtikėtinų rezultatų šiandien Jim Kwik konsultuoja tūkstančius kitų. Nuotoliniuose mokymuose dalyvauja žmonės iš beveik 200 pasaulio šalių.

Be to, kad rašo knygas, konsultuoja įmones, rengia mokymus, kuria vaizdo įrašus ir virtualius kursus, autorius taip pat yra ir aktyvus filantropas. Jis prisideda prie įvairių smegenų ligų tyrimų, mokyklų skurdžiose šalyse statybų ir jų gyventojų gyvenimo kokybės gerinimo. Jim Kwik tiki, kad jokios smegenys neturi likti nuošalyje.

Iš anglų kalbos vertė Živilė Šileikaitė

Pasirinkite filtravimo kriterijus ir spauskite „Pritaikyti“ arba ENTER


Tema (-os)
LSMU KNYGYNAS