Prekių filtras

Medicinos knygos ir literatūra studijoms, mokslui, visuomenei

Sue Morter

Energijos kodai

17,70€
 Turime prekyboje

Prekės kodas: 9786098145557
Autorius: 
Sue Morter
ISBN: 
9786098145557
Leidykla: 
Ramduva
Išleista: 
2020
Knygos kalba: 
Lietuvių
Formatas: 
A5
Viršelis: 
Kietas
Puslapių: 
304
Svoris: 0,650 kg
Matmenys: 175 mm × 27 mm × 245 mm

Tema (-os)

Visos knygos · Alternatyvi medicina · Psichologija · Populiarioji psichologija

Dalintis

     

Sue Morter, remdamasi ilgamete darbo chiropraktikos klinikoje patirtimi ir Rytų kraštų medicinos žiniomis, sukūrė energinio gydymo sistemą, pavadintą Energijos kodais. Pasak autorės, Energijos kodai, kuriuos pagal instrukcijas galime praktikuoti savarankiškai, padeda ne tik išsigydyti tradicinei medicinai neįveikiamas ligas bei būkles, bet ir susikurti tokį gyvenimą, kokiam patys save „užprogramavome" prieš atkeliaudami į šį pasaulį, ir kuris mus veda fizinio tobulėjimo ir dvasinio augimo keliu. Energijos kodų aprašymus autorė papildo pasakojimais apie savo patirtį bei sukrečiančiomis pacientų, kuriems pavyko išsigydyti kūną ir sielą, istorijomis.

Dr. Sue Morter, energinės medicinos magistrė ir kvantinio lauko vizionierė, daugybę metų dirbusi chiropraktikos klinikoje, remdamasi savo žiniomis bei patirtimi sukūrė septynių pakopų Energijos kodų sistemą, padedančią pažadinti dvasią, išgydyti kūną ir gyventi kokybišką gyvenimą. Šioje knygoje autorė pateikia ne tik instrukcijas, kaip praktikuoti Energijos kodus, bet ir pasakoja apie savo patirtis, paskatinusias ją eiti kūno ir dvasios tobulėjimo keliu. Be to, ji pasakoja sukrečiančias savo pacientų išgijimo ir išsilaisvinimo iš daugybę metų slėgusių negandų istorijas. Dr. Sue Morter moko pažvelgti į slapčiausias pasąmonės gelmes, surasti ir pašalinti fizinių bei dvasinių kančių priežastis ir gyventi laimingą gyvenimą.

Aukščiausias autorės siekis ir gyvenimo tikslas yra pažadinti žmonijoje glūdintį dieviškumą. Šiuo tikslu ji rengia jogos, meditacijos ir savigydos išvažiuojamuosius mokymus Meksikoje, Balyje, Peru, Egipte, Indijoje, Airijoje, Velykų saloje ir įvairiuose Jungtinių Amerikos Valstijų miestuose.

Pasirinkite filtravimo kriterijus ir spauskite „Pritaikyti“ arba ENTER


Tema (-os)
LSMU KNYGYNAS