Prekių filtras

Medicinos knygos ir literatūra studijoms, mokslui, visuomenei

Lise Bourbeau

Išsigydyk vaikystės žaizdas

6,50€
 Turime prekyboje

Prekės kodas: 9789955599920
Autorius: 
Lise Bourbeau
ISBN: 
9789955599920
Leidykla: 
Mijalba
Išleista: 
2010
Knygos kalba: 
Lietuvių
Formatas: 
A6
Viršelis: 
Minkštas
Puslapių: 
140
Svoris: 0,200 kg
Matmenys: 150 mm × 0 mm × 210 mm

Tema (-os)

Visos knygos · Alternatyvi medicina · Psichologija · Populiarioji psichologija

Dalintis

     

Ar kartais jauti, jog savo asmeniniame augime eini ratais? Ar kartais matai, kad problema iškyla vėl, po to, kai jau ją išsprendei? Galbūt tai dėl to, kad ieškai jos ne ten?

Ši Lizos Burbo knyga "Išsigydyk vaikystės žaizdas", tokia pat konkreti kaip ir kitos, parodo, jog visos problemos – fizinės, emocinės arba mentalinės – kyla dėl penkių pagrindinių žaizdų: atstūmimo, palikimo, pažeminimo, išdavystės ir neteisybės. Šioje knygoje smulkiai aprašomos žaizdos ir kaukės, kurias užsidedame, kad nuo jų apsisaugotume. Su šiomis žiniomis tu išmoksi nustatyti tikrą konkrečios problemos savo gyvenime priežastį. Taip pat sužinosi, kodėl kai kurie iš mūsų yra nepaprastai liekni, o kiti pernelyg stori, kokius kitus raktus pateikia mūsų kūnas. Netgi tai, kaip mes šokame, parodo tam tikras mūsų žaizdas ir kaukes. Ši knyga padės tau leistis į visiško išgijimo kelionę, kelią, kuris veda į galutinį tikslą: tavo tikrąją savastį.

Liza Burbo kaip visada savo knygos "Išsigydyk vaikystės žaizdas" pabaigoje siūlo praktinių sprendimų. Šie konkretūs patarimai dovanos tau priemones transformuoti savo kasdienes problemas ir pajusti po kojomis pagrindą, nuo kurio galėsi augti ir vėl atrasti, kad esi DIEVAS.

Tarptautinė bestselerių autorė ir lektorė Liza Burbo (Lise Bourbeau) yra didžiausios asmeninio augimo mokyklos Kvebeke įkūrėja. Ji veda seminarus daugiau kaip 15 šalių.

Pasirinkite filtravimo kriterijus ir spauskite „Pritaikyti“ arba ENTER


Tema (-os)
LSMU KNYGYNAS