Prekių filtras

Medicinos knygos ir literatūra studijoms, mokslui, visuomenei

Emily Fletcher

Mažiau stresuok, daugiau pasiek. Meditacija, padėsianti pasiekti neįtikėtinų rezultatų

5,40€
 Turime prekyboje

Prekės kodas: 9786098254426
Autorius: 
Emily Fletcher
ISBN: 
9786098254426
Leidykla: 
Liūtai ne avys
Išleista: 
2020
Knygos kalba: 
Lietuvių
Formatas: 
A6
Viršelis: 
Kietas
Puslapių: 
256
Svoris: 0,290 kg
Matmenys: 140 mm × 0 mm × 190 mm

Tema (-os)

Visos knygos · Alternatyvi medicina · Psichologija · Populiarioji psichologija

Dalintis

     

"Mes medituojame siekdami geriau gyventi, o ne geriau medituoti."
Emily Fletcher

Žinote, kad turėtumėte medituoti, tad kas stabdo? Ši linksma ir informatyvi knyga "Mažiau stresuok, daugiau pasiek. Meditacija, padėsianti pasiekti neįtikėtinų rezultatų", parašyta „Ziva“ meditacijos technikos kūrėjos ir itin mėgstama mokomoji maksimalistų priemonė, padės pagaliau pradėti medituoti.

Gyvendami įtemptą gyvenimą ir būdami nuolat apkrauti darbais manome, kad daugiau pasiekti – tai daugiau daryti. Tačiau mums naudingiausia leisti psichikai pailsėti – kelias dienos minutes skirti kūno ir smegenų atsipalaidavimui. Ar žinojote, kad trumpa meditacija suteikia poilsį, kuris penkis kartus gilesnis nei miegas? Kai skirsite laiko „Z“ technikai, su kuria supažindama šioje knygoje "Mažiau stresuok, daugiau pasiek. Meditacija, padėsianti pasiekti neįtikėtinų rezultatų", iš tiesų tapsite daug produktyvesnis, nei pusantros valandos pasnaudęs ar išgėręs puodelį kavos.

Žymiausia maksimalistams skirtos meditacijos specialistė Emily Fletcher medituoti mokė daugybėje pasaulinio garso bendrovių, tarp jų „Google“, „Barclays“ ir „Viacom“, norėdama padėti jų darbuotojams pagerinti gebėjimą susikaupti ir padidinti produktyvumą. Perskaitęs „Mažiau stresuok, daugiau pasiek“, kiekvienas pajus, koks naudingas jos sukurtas planas, kuriam reikės kasdien du kartus skirti po 15 minučių. Autorė „Z“ techniką sukūrė būtent dirbantiems ir užimtiems žmonėms. Dabar galite išmokti jėgas atgauti bet kur ir bet kada – tiek namuose, tiek darbe prie savo rašomojo stalo. Jums tereikės kelių minučių ir kėdės (ir jokių programėlių, smilkalų ar kastanječių).

Tai nėra dar vienas veikalas apie meditaciją. Knygoje „Mažiau stresuok, daugiau pasiek“ autorė supažindina su labai efektyvia dėmesingo įsisąmoninimo, meditacijos ir manifestacijos trejybe, kuri padės pagerinti tiek asmeninius, tiek profesinius rezultatus, kuri padės pagerinti tiek asmeninius, tiek profesinius rezultatus, sveikatą ir miego kokybę, taip pat pasiekti proto aiškumą. Jūs išmoksite dėmesingai įsisąmoninti, atlikdami trumpus, bet veiksmingus pratimus, kurie padės nebešvaistyti laiko vis stresuojant. Be to, susipažinsite su manifestacijos priemonėmis, leisiančiomis išgryninti asmeninius ir profesinius ateities tikslus.

Knygoje „Mažiau stresuok, daugiau pasiek“, kurioje gausu nuostabių realaus gyvenimo pokyčių pavyzdžių, efektyvių pratimų ir praktinių žinių, susipažinsite su svarbia praktika ir sužinosite, kaip ją taikyti kasdieniame šiandienos gyvenime.

Pasirinkite filtravimo kriterijus ir spauskite „Pritaikyti“ arba ENTER


Tema (-os)
LSMU KNYGYNAS