Prekių filtras

Medicinos knygos ir literatūra studijoms, mokslui, visuomenei

Wim Hof

Wim Hof metodas. Praplėsk savo galimybių ribas

23,70€
 Turime prekyboje

Prekės kodas: 9786094842870
Autorius: 
Wim Hof
ISBN: 
9786094842870
Leidykla: 
Obuolys
Išleista: 
2020
Knygos kalba: 
Lietuvių
Formatas: 
A6
Viršelis: 
Kietas
Puslapių: 
304
Svoris: 0,490 kg
Matmenys: 140 mm × 0 mm × 210 mm

Tema (-os)

Visos knygos · Alternatyvi medicina · Psichologija · Populiarioji psichologija

Dalintis

     

Wim Hof – olandas, pramintas ledo žmogumi. Šis vyras įrodė, kad žmogaus imunitetą galima treniruoti ir taip pagerinti sveikatą bei užkirsti kelią įvairioms ligoms. Autoriaus metodai, praktikos, patarimai ir įrodymai išdėstyti knygoje „Wim Hof metodas: praplėskite savo žmogiškųjų galimybių ribas“.

Wimo Hofo sukurta metodika sparčiai populiarėja. Šiandien ja vadovaujasi tūkstančiai žmonių visame pasaulyje. Svarbiausia, kad taikyti autoriaus siūlomus „kūno perprogramavimo“ būdus gali kiekvienas, nes nesudėtingos praktikos apima kvėpavimą, grūdinimąsi šalčiu ir meditaciją. Tam net nereikia skirti daug laiko – užteks vos valandos per dieną, tačiau nauda kūnui, imunitetui ir nervų sistemai bus neįkainuojama.

Norėdamas įrodyti metodikos veiksmingumą ledo žmogus pasiryžo eksperimentams ir kartu su savanoriais dalyvavo moksliniame tyrime. Mokslininkai suleido jiems virusų ir stebėjo, kaip organizmas susidoros su užkratu. Ir jis susidorojo! Norite ir jūs tapti fiziškai bei psichologiškai sveikais bei atverti duris į naujų galimybių pasaulį? Atsiverskite kelių Gineso rekordų laimėtojo knygą „Wim Hof metodas: praplėskite savo žmogiškųjų galimybių ribas“ ir sužinokite, kaip to pasiekti!

Pagrindinė autoriaus Wim Hof mintis ta, kad mes visi galime išeiti iš komforto zonos ir praplėsti savo galimybių ribas. Pasitelkę valią ir ištreniravę organizmą galime įveikti ligas bei kontroliuoti stresą. Tai įmanoma nepaisant amžiaus ar lyties. Vyras siūlomus metodus išbandė pats, o su mokslininkų komanda įrodė ir jų veiksmingumą.

Wim Hof metodas susideda iš šalčio terapijos, kvėpavimo pratimų ir meditacijos. Šaltis aktyvina medžiagų apykaitą bei sužadina imuninę sistemą. Taikydami autoriaus patarimus tapsite energingesni ir žvalesni. Kvėpavimo technikos padės atsipalaiduoti, nusiraminti, įgauti energijos bei subalansuoti nervų sistemą, o meditacija išlaisvins galias, kurių net nesitikėjote turintys.

Wim Hof (1959) – olandų sportininkas, ekstremalas. Jis pasiekė net kelis Gineso rekordus, dėl įvairių iššūkių susijusių su fizine ištverme šaltyje. Rekordus pasiekti jam padėjo metodas, apie kurį ir rašoma knygoje „Wim Hof metodas: praplėskite savo žmogiškųjų galimybių ribas“.

Iš anglų kalbos vertė Saulena Žiugždaitė, Jurga Žiugždienė, Aistė Radvilavičiūtė, Jurga Dirsytė.

Pasirinkite filtravimo kriterijus ir spauskite „Pritaikyti“ arba ENTER


Tema (-os)
LSMU KNYGYNAS