Prekių filtras

Medicinos knygos ir literatūra studijoms, mokslui, visuomenei

Laimutė Vološkevičiūtė

Kelias: lyengar joga

26,00€
 Turime prekyboje

Prekės kodas: 9786094751240
Autorius: 
Laimutė Vološkevičiūtė
ISBN: 
9786094751240
Leidykla: 
Panevėžys
Išleista: 
2018
Knygos kalba: 
Lietuvių
Formatas: 
Nestandartinis
Viršelis: 
Minkštas
Puslapių: 
262
Svoris: 0,575 kg
Matmenys: 214 mm × 16 mm × 196 mm

Tema (-os)

Visos knygos · Alternatyvi medicina · Reabilitacija. Fizinė medicina · Sportas

Dalintis

     

Knyga „Kelias: Iyengar joga“ skirta visiems, besidomintiems joga. Joje apžvelgiama jogos istorija, samprata, esmė, tikslai ir poveikiai. Supažindinama su jogos galimybėmis mūsų intensyvėjančiame laikmetyje kaip puikia profilaktine priemone ištverti stresus ir išlikti mažiau pažeidžiamiems ypač sunkiose gyvenimo situacijose.

Pirmą kart Lietuvoje išsamiai pristatoma vieno žymiausių ir gerbiamiausių mūsų amžiaus jogos mokytojų pasaulyje B. K. S. Iyengaro (1918-2014) asmenybė, nuopelnai bei jo vardu žmonių pavadintas jogos metodas. 2004 metais žurnalas „The New York Times“ yra pripažinęs B. K. S. Iyengarą vienu iš 100 įtakingiausių žmonių pasaulyje. Iyengar joga – tai klasikinė Hatha joga, skirta bet kokio amžiaus, lyties ar religijos žmonėms. Pasižymi nuoseklume, saugumu ir terapiniais aspektais.

Autorė dalijasi savo 29 metų patirtimi jogoje, nuosekliai pateikdama praktinius asanų kompleksus.Gausios asanų iliustracijos ir jų atlikimo paaiškinimai suteikia galimybę atlikti jogą savarankiškai. Turėdama kineziterapeutės išsilavinimą, rekomenduoja asanų saugaus atlikimo priemones ir perspėja apie apribojimus esant sveikatos sutrikimams. Supažindina su jogos terapijos galimybėmis, moko atsipalaiduoti.

Išskirtinis įrišimo būdas yra patogus praktiniam naudojimui – knyga be pastangų puikiai laikosi atverstame puslapyje.

Pasirinkite filtravimo kriterijus ir spauskite „Pritaikyti“ arba ENTER


Tema (-os)
LSMU KNYGYNAS