Prekių filtras

Medicinos knygos ir literatūra studijoms, mokslui, visuomenei

Peter Fermie, Pippa Keech, Stephen Shepherd

Šeimos sveikata. Pirmoji medicinos pagalba

21,50€
 Turime prekyboje

Prekės kodas: 9789955213055
Autorius: 
Peter Fermie, Pippa Keech, Stephen Shepherd
ISBN: 
9789955213055
Leidykla: 
Aktėja
Išleista: 
2012
Knygos kalba: 
Lietuvių
Formatas: 
A5
Viršelis: 
Kietas
Puslapių: 
514
Svoris: 1,410 kg
Matmenys: 180 mm × 0 mm × 230 mm

Tema (-os)

Visos knygos · Alternatyvi medicina · Žinynai

Dalintis

     

Šioje knygoje rasite informaciją apie galimus Jūsų šeimos narių sveikatos sutrikimus. Dalykiškus patarimus, kaip suteikti pirmąją pagalbą. - Daugiau kaip 1200 kokybiškų spalvotų nuotraukų, paveikslėlių, schemų, kurie padės išmokti svarbiausių pirmosios medicinos pagalbos veiksmų ir aiškiai suvokti ligų požymius; - Informatyvūs aprašymai ligų, galinčių kamuoti jūsų šeimos narius; - Patarimai, kaip apsaugoti save, aplinkinius, ir kada būtinai kreiptis pagalbos į medikus.
Knygos "Šeimos sveikata. Pirmoji medicinos pagalba" aprašymas

Šioje knygoje "Šeimos sveikata. Pirmoji medicinos pagalba" rasite informaciją apie galimus Jūsų šeimos narių sveikatos sutrikimus. Dalykiškus patarimus, kaip suteikti pirmąją pagalbą.

- Daugiau kaip 1200 kokybiškų spalvotų nuotraukų, paveikslėlių, schemų, kurie padės išmokti svarbiausių pirmosios medicinos pagalbos veiksmų ir aiškiai suvokti ligų požymius;

- Informatyvūs aprašymai ligų, galinčių kamuoti jūsų šeimos narius;

- Patarimai, kaip apsaugoti save, aplinkinius, ir kada būtinai kreiptis pagalbos į medikus.

PRATARMĖ

Šiais pašėlusio gyvenimo tempo ir reklamos laikais mus nuolat pasiekia pati įvairiausia informacija, kartu gauname ir naudingų sveikatos patarimų. Tačiau yra labai didelė tikimybė, kad bet kurio paskiro šaltinio teikiama informacija bus netiksli, neišsami ar pernelyg sudėtinga. Nenuostabu, kad padrikos, nenuoseklios žinios glumina. Tuomet dažniausiai nuleidžiame rankas ir pagalvojame, kad ne mūsų jėgoms yra suprasti, ką ir kaip iš tiesų reikia daryti atsidūrus įvairiose sudėtingose ar net gyvybei pavojingose situacijose.

Įgūdžiai visam gyvenimui

Kiekvienas privalo nusimanyti apie sveikatą, žinoti, kaip elgtis ir kaip gyventi, kad būtų kuo sveikesnis ir tvirtesnis, kaip apsisaugoti nuo nelaimingų atsitikimų ir ką daryti, kai iškyla pavojus patiems ar mūsų brangiems artimiesiems. Tam būtina turėti pagrindinės naujausios informacijos, papildytos sveiku protu pagrįstais praktiniais patarimais. Kad ir ką darytume — ar malšintume vaikui galvos skausmą, ar atliktume dirbtinį kvėpavimą, dažniausiai nepakankamai įvertiname sveiką nuovoką, kuri dažnai gali išgelbėti gyvybę tiesiogine šio žodžio prasme.

Gera žinia yra ta, kad ši knyga kantriai teiks žinių arba jas papildys. Ji bus geriausia jūsų patarėja pačiose netikėčiausiose situacijose ir padės atsakyti į daugelį rūpimų klausimų. Tačiau reikėtų nepamiršti, kad jokia knyga neatstos praktikos. Tik praktikuodamiesi išmoksite tinkamai naudotis pirmosios pagalbos priemonėmis, sugebėsite ramiai ir užtikrintai atlikti reikiamus veiksmus ir tvirtai žinosite, kada privalote kreiptis į medikus.

Tad mėgaukitės skaitydami apie brangiausią savo turtą - sveikatą. Semkitės žinių. Mokykitės.

Pasirinkite filtravimo kriterijus ir spauskite „Pritaikyti“ arba ENTER


Tema (-os)
LSMU KNYGYNAS