Prekių filtras

Medicinos knygos ir literatūra studijoms, mokslui, visuomenei

Nomeda Martišiūtė, Rozita Znamenskaitė

Šeimos sveikatos enciklopedija.

9,90€
 Turime prekyboje

Prekės kodas: 9785430047900
Autorius: 
Nomeda Martišiūtė, Rozita Znamenskaitė
ISBN: 
9785430047900
Leidykla: 
Šviesa
Išleista: 
2011
Knygos kalba: 
Lietuvių
Formatas: 
A4
Viršelis: 
Kietas
Puslapių: 
461

Svoris: 1,600 kg
Matmenys: 210 mm × 0 mm × 260 mm

Tema (-os)

Visos knygos · Alternatyvi medicina · Žinynai

Dalintis

     

Žymiausių Lietuvos gydytojų konsultacijos Jūsų šeimai!

Šeimos sveikatos enciklopedija – tai pirmasis tokios tematikos ir apimties leidinys, parengtas mūsų šalies medicinos mokslo specialistų jėgomis. Daugiau kaip penkiasdešimt žymiausių Lietuvos gydytojų: profesorių, docentų ir mokslo daktarų, šiame leidinyje pasidalino savo patirtimi bei rekomendacijoms, kaip išvengti, atpažinti ir gydyti daugelį ligų bei negalavimų, kada ir kur kreiptis pagalbos pasijutus blogai bei suprantamai paaiškino pagrindinius medicinos mokslo taikomus profilaktikos ir gydymo metodus.

Enciklopediją sudaro 9 skyriai ir 62 skyreliai suskirstyti pagal temas, kuriuose kiekvienas skaitytojas nesunkiai ras atsakymą į jį dominančius klausimus.

Leidinys atskirai apžvelgia moters, vyro ir vaiko sveikatos tematiką, didelis dėmesys skiriamas atskirų amžiaus grupių sveikatos problematikai. Todėl ši enciklopedija vienodai vertinga tiek ką tik naujagimio susilaukusiems tėvams, tiek ir į gyvenimo saulėlydžio tarpsnį įžengusiems senjorams.

„Šeimos sveikatos enciklopedija“ skirta visiems, todėl tiesiog privalo būti kiekvienos šeimos bibliotekoje, kad padėtų saugoti brangiausią žmogaus turtą – sveikatą, o ištikus nelaimei - visada būtų šalia.

Pasirinkite filtravimo kriterijus ir spauskite „Pritaikyti“ arba ENTER


Tema (-os)
LSMU KNYGYNAS