Prekių filtras

Medicinos knygos ir literatūra studijoms, mokslui, visuomenei

Rimvydas Stropus, Kazys Algimantas. Tamašauskas, Neringa Paužienė

Žmogaus anatomija

29,80€
 Turime prekyboje

Prekės kodas: 9789955686002
Autorius: 
Rimvydas Stropus, Kazys Algimantas. Tamašauskas, Neringa Paužienė
ISBN: 
9789955686002
Leidykla: 
Vitae Litera
Išleista: 
205
Knygos kalba: 
Lietuvių
Formatas: 
A5
Viršelis: 
Kietas
Puslapių: 
512
Svoris: 1,200 kg

Tema (-os)

Visos knygos · Anatomija · Ikiklinikiniai medicinos mokslai

Dalintis

     

Ši "Žmogaus anatomija" yra atnaujintas bei papildytas leidimas 2003 metų vadovėlio (A.K. Tamašauskas, R. Stropus), kuris 2005 m. aukštojo mokslo vadovėlių konkurse apdovanotas paskatinamąja premija.

Atsižvelgus į ankstesnio vadovėlio skaitytojų pasiūlymus bei pageidavimus, šį vadovėlį buvo siekiama labiau pritaikyti prie biomedicinos studijų programose esamos anatomijos dalyko apimties įvairovės. Taigi naujai parašytas raumenų sistemos skyrius. Jame pateikta daugiau aprašomosios anatomijos žinių apie raumenų sandarą, jų sritinius ypatumus ir fascijas. Širdies ir kraujagyslių sistemos skyrius parašytas remiantis sistemine anatomija, plačiau aprašyta arterijų ir venų anatomija. Šis leidinys gausiau iliustruotas paveikslais, kurių dalis yra originalūs, atlikti doc. N. Paužienės savita piešimo technika.

Noriu atkreipti skaitytojų dėmesį į tai, kad tekste vyrauja lietuviškojo vardyno terminai, o lotyniški pateikti tik svarbesnieji. Tuo tarpu paveiksluose vaizduojamos struktūros įvardytos tik lotyniškai. Tokį paveikslų aprašymo būdą pasirinkome todėl, kad, mūsų manymu, taip lengviau įsiminti daugiau lotyniškų terminų. Lotyniškų terminų lietuviški pavadinimai surašyti terminų rodyklėje. Ši rodyklė - savitas lietuvių ir lotynų kalbų anatomijos vardynas, kuris turėtų būti naudingas mokantis anatomijos dalyko programoje nurodytų terminų.

Prof. habil. dr. Rimvydas Stropus

Pasirinkite filtravimo kriterijus ir spauskite „Pritaikyti“ arba ENTER


Tema (-os)
LSMU KNYGYNAS