Prekių filtras

Medicinos knygos ir literatūra studijoms, mokslui, visuomenei

Wolfgang Dauber

Kišeninis žmogaus anatomijos atlasas

21,90€
 Turime prekyboje

Prekės kodas: 9785420017340
Autorius: 
Wolfgang Dauber
ISBN: 
9785420017340
Leidykla: 
Mokslo ir enciklopedijų leidybos centras
Išleista: 
2019
Knygos kalba: 
Lietuvių
Formatas: 
A5
Viršelis: 
Minkštas
Puslapių: 
567
Svoris: 0,670 kg
Matmenys: 130 mm × 25 mm × 200 mm

Tema (-os)

Visos knygos · Anatomija

Dalintis

     

Pirmą kartą lietuvių kalba išleidžiamas Wolfgango Dauberio „Kišeninis žmogaus anatomijos atlasas" yra plačiai pasaulyje žinoma ir naudojama žmogaus anatomijos mokymosi priemonė, išversta į 19 kalbų ir pakartotinai išleista jau 55 kartus.

Šioje knygoje trumpai paaiškinami kiekvienos žmogaus kūno struktūros anatominiai ypatumai, daugelio struktūrų funkcija, vaskuliarizacija ir inervacija. Atlasas sumaniai iliustruotas daugybe būtiniausių piešinių ir schemų. Prie piešinių pateiktame tekste anatominių struktūrų ar jų sudedamųjų dalių pavadinimai išskirti specialiu šifru, spalvomis, pažymėti skaičiais ir raidėmis, kurie atitinka piešiniuose pavaizduotas anatomines struktūras.

Šiame žmogaus anatomijos atlase struktūrų pavadinimai lotynų kalba atitinka Tarptautinio anatomijos vardyno komiteto (FCAT) ir Tarptautinės anatomų asociacijų federacijos (IFAA) patvirtintus anatomijos terminus, susistemintus „Terminologia Anatomica" (anatomijos vardyne), išleistame 1998 metais „Thieme" leidykloje. Atlase vartojami lietuviški anatomijos terminai atitinka Lietuvoje parengtų anatomijos vadovėlių ir mokymo priemonių terminiją.

Pasirinkite filtravimo kriterijus ir spauskite „Pritaikyti“ arba ENTER


Tema (-os)
LSMU KNYGYNAS