Prekių filtras

Medicinos knygos ir literatūra studijoms, mokslui, visuomenei

Vytautas Budnikas

Vaistų enciklopedija. I dalis.

-58%
10,00€
23.90€
 Sutaupote 13,90€
 Turime prekyboje

Prekės kodas: 9786094542466
Autorius: 
Vytautas Budnikas
ISBN: 
9786094542466
Leidykla: 
Vitae Litera
Išleista: 
2017
Knygos kalba: 
Lietuvių
Formatas: 
A5
Viršelis: 
Kietas
Puslapių: 
368
Svoris: 0,745 kg
Matmenys: 175 mm × 25 mm × 245 mm

Tema (-os)

Visos knygos · Bendroji gydytojo praktika · Farmacija. Farmakologija. Fitoterapija · Kardiologija · Klinikinė medicina · Knygos su nuolaidomis

Dalintis

     

Gydant ligonį, tarpusavyje sąveikauja trys informacinės sistemos: ligonis, gydytojas ir vaistas. Tik turint pakankamai informacijos apie ligonį ir vaistus, gydymas gali būti veiksmingas. Tikimės, kad „Vaistų enciklopedija. I dalis. Vaistai nuo širdies ir kraujagyslių ligų" žingeidiems žmonėms suteiks daugiau medicininių žinių, suprantama, ypač apie vaistus.

Enciklopedijoje pateikiama informacija apie LR ir Bendrijos (ES) vaistų registruose registruotus vaistus, kurie taip pat gali būti vartojami Lietuvoje. Informacija apie atskirus vaistus pateikiama straipsniuose pagal vaistų pavadinimą abėcėlės tvarka. Skaitytojas taip pat ras atsakymus į daugelį aktualių klausimų: ar vaistas netrikdo gebėjimo vairuoti ir valdyti mechanizmus, ar vaistas yra receptinis, kaip preparatą vartoti.

Enciklopedijoje yra platus medicininių terminų, kai kurių ligų, sindromų, vaistų poveikių paaiškinimų skyrius. Ši informacija padės skaitytojams geriau orientuotis medicininėje terminologijoje, pagilins jų medicinines žinias.

Pasirinkite filtravimo kriterijus ir spauskite „Pritaikyti“ arba ENTER


Tema (-os)
LSMU KNYGYNAS