Prekių filtras

Medicinos knygos ir literatūra studijoms, mokslui, visuomenei

Virginija Adomaitienė, Gintautas Gumbrevičius, Vesta Steiblienė

Benzodiazepinai ir į benzodiazepinus panašūs preparatai psichikos sutrikimų gydymui

10,00€
 Turime prekyboje

Prekės kodas: 9786099623801
Autorius: 
Virginija Adomaitienė, Gintautas Gumbrevičius, Vesta Steiblienė
ISBN: 
9786099623801
Leidykla: 
Lietuvos biologinės psichiatrijos draugija
Išleista: 
2021
Knygos kalba: 
Lietuvių
Formatas: 
A6
Viršelis: 
Minkštas
Puslapių: 
80
Svoris: 0,115 kg

Tema (-os)

Visos knygos · Bendroji gydytojo praktika · Farmacija. Farmakologija. Fitoterapija · Psichiatrija. Psichoterapija · Psichologija · Dalykinė psichologija

Dalintis

     

Per pastarąjį dešimtmetį pastebėta , kad BZD skiriama vis dažniau.Tai ypač būdinga pacientams apsilankius pas šeimos medicinos gydytoją. BZD vis dažniau vartojami kartu su opiatais bei kitais psichotropiniais medikamentais, dažnai tai daroma nesilaikant registruotų skyrimo indikacijų. BZD lengva paskirti, bet dažnai būna sunku juos nutraukti . Apžvelgus įrodymais pagrįstos medicinos duomenų bazes, randama mažai BZD vartojimo rekomendacijų, nors juos skiria daug skirtingų specialybių gydytojų, o vartojimo sritis yra labai plati.
BZD vartojimo indikacijų yra daug (nerimo sutrikimai, nemiga, traukuliai, alkoholio nutraukimo sindromas, raumenų spazmai, neuropatinis skausmas), todėl tikimės, kad ši mokomoji knyga apie BZD farmakologines savybes, klasifikavimą, varojimą bei nutraukimo rekomendacijas gali padėti medicinos studentams, gydytojams rezidentams ir PSP specialistams apsispręsti, kada būtina skirti BZD, bei pasirinkti tinkamą BZD.
Knyga skirta studentams ir gydytojams - rezidentams, bet klinikiniame darbe ji galėtų būti naudinga visų specialybių gydytojams, savo kompetencijų ribose skiriantiems gydymui benzodiazepinus (BZD) ir į benzodiazepinius panašius preparatus (ĮBZDPP). Pagrindinis leidinio tikslas - padėti medicinos, slaugos ir psichologijos specialybių studentams , studijuojantiems psichiatrijos discipliną, suprasti šios psichotropinių vaistų grupės specifiškumą ir pagrindines iškylančias problemas , o gydytojams psichiatrijos rezidentams ir gydytojams vaikų ir paauglių rezidentams - įgyti teorinių žinių apie gydymo BZD klinikinius ypatumus.

Pasirinkite filtravimo kriterijus ir spauskite „Pritaikyti“ arba ENTER


Tema (-os)
LSMU KNYGYNAS