Prekių filtras

Medicinos knygos ir literatūra studijoms, mokslui, visuomenei

parengė Anne Stephenson

Šeimos medicinos praktikos vadovas 3- ias leidimas, versta iš anglų kalbos.

-40%
17,90€
29.90€
 Sutaupote 12,00€
 Turime prekyboje

Prekės kodas: 9786098053425
Autorius: 
parengė Anne Stephenson
ISBN: 
9786098053425
Leidykla: 
Nacionalinis mokymų centras
Išleista: 
2018
Knygos kalba: 
Lietuvių
Formatas: 
A5
Viršelis: 
Celofanuotas
Puslapių: 
328
Svoris: 0,590 kg

Tema (-os)

Visos knygos · Bendroji gydytojo praktika · Išpardavimas knygų lietuvių kalba

Dalintis

     

Tai išsamus Šeimos medicinos praktikos vadovas, skirtas šeimos gydytojams ir studentams. Knygoje atsispindi dabartinė mokymo praktika. Skaitytojai raginami mokytis per praktiką, naudojant knygoje pateiktus pratimus. studentų ir dėstytojų citatose pateikiama asmeninė patirtis, o klausimai pamąstymui ir diskusijai skatina analizuoti.
Išsamumas- knygoje yra viskas, ko gali prireikti studentui ar gydytojui mokantis ar mokant šeimos medicinos.
Platus pritaikymas- žinios ir įgūdžiai, įgyti skaitant šią knygą, gali būti naudingi visose klinikinės praktikos srityse.
Aktualumas- knyga skatina ir remia patirtinį mokymąsi ir reflektyvią patirtį, kuri šiuo metu yra pripažintas ir labai veismingas mokymosi metodas.
Lengvas knygos skaitymas, daugybė teksto funkcijų- knygoje pateikiami mokymosi tikslai, studentų ir dėstytojų citatos, praktinės užduotys, klausimai, skirti pamąstymui ir diskusijai.
Visiškai atnaujintas turinys atspindi paskutiniąsias "rytojaus gydytojų" rekomendacijas. Šis Šeimos medicinos praktikos vadovas ypač naudingas studentams, norintiems gauti patikimą įvadą į šeimos medicinos discipliną.

Parengė

Anne Stephenson MBChB MRCGP Dip.Obst.PhD (Medicina) FHEA. Ji yra vyresnioji šeimos medicinos dėstytoja ir bendruomenės švietimo vadovė dirba pirminės sveikatos priežiūros ir viešosios sveikatos mokslų departamente ir Karališkoje Londono medicinos mokykloje.
Versta iš anglų klb.

Pasirinkite filtravimo kriterijus ir spauskite „Pritaikyti“ arba ENTER


Tema (-os)
LSMU KNYGYNAS