Prekių filtras

Medicinos knygos ir literatūra studijoms, mokslui, visuomenei

Sud. Rimantas Kėvalas

Pediatrija, 1 dalis

-15%
28,90€
34.00€
 Sutaupote 5,10€
 Turime prekyboje

Prekės kodas: 9786094543227
Autorius: 
Sud. Rimantas Kėvalas
ISBN: 
9786094543227
Leidykla: 
Vitae Litera
Išleista: 
2018
Knygos kalba: 
Lietuvių
Formatas: 
A4
Viršelis: 
Kietas
Puslapių: 
312
Svoris: 0,940 kg
Matmenys: 220 mm × 0 mm × 280 mm

Tema (-os)

Visos knygos · Bendroji gydytojo praktika · Klinikinė medicina · Pediatrija. Neonatologija · Knygos su nuolaidomis

Dalintis

     

Šis vadovėlis "Pediatrija"- gausaus Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ligoninės, Kauno Klinikų praktikos specialistų, mokslininkų ir pedagogų bendro darbo rezultatas. Šių dienų galimybės gauti naujausią informaciją yra neribotos. Kartais medikas pasiklysta medicininės informacijos lavinoje, o teisingą sprendimą reikia priimti čia ir dabar. Praktikos gydytojui, kokioje grandyje jis bedirbtų, labai pravartu „po ranka" turėti lengvai prieinamą ir randamą informaciją.

Vadovėlyje "Pediatrija" išdėstomos pagrindinės vaikų sveikatos problemos 17-oje skirtingų vaikų sveikatos priežiūros sričių, su kuriomis tenka susidurti bet kurios specialybės gydytojui, teikiančiam sveikatos priežiūros paslaugas ir vaikams.

Vadovėlio "Pediatrija" turinys parengtas orientuojantis į šeimos gydytojo ir pediatro kasdienius poreikius, tačiau neabejoju, kad ši informacija bus aktuali ir naudinga bet kurios kitos medicinos specialybės darbuotojams, dirbantiems ir vaikų sveikatos priežiūros srityje, taip pat medicinos studentams, studijuojant vaikų sveikatos problemas.

Pasirinkite filtravimo kriterijus ir spauskite „Pritaikyti“ arba ENTER


Tema (-os)
LSMU KNYGYNAS