Prekių filtras

Medicinos knygos ir literatūra studijoms, mokslui, visuomenei

Kevan Wylie

Seksualinė sveikata 3- ias leidimas

-50%
11,00€
21.90€
 Sutaupote 10,90€
 Turime prekyboje

Prekės kodas: 9786098215038
Autorius: 
Kevan Wylie
ISBN: 
9786098215038
Leidykla: 
Vaistų žinios
Išleista: 
2018
Knygos kalba: 
Lietuvių
Formatas: 
A5
Viršelis: 
Celofanuotas
Puslapių: 
202
Svoris: 0,310 kg

Tema (-os)

Visos knygos · Bendroji gydytojo praktika · Psichiatrija. Psichoterapija · Psichologija · Dalykinė psichologija · Urologija · Knygos su nuolaidomis

Dalintis

     

Kodėl reikalinga ši knyga? Atsakymas yra paprastas - tema yra svarbi, informacijos apie ją yra mažai ir dažnai nėra mokoma universitete ar podiplominių studijų metų. Kai kyla klausimas, kas svarbu laimingoje santuokoje, seksualiniai santykiai laikomi vieni svarbiausių, ir kai pacientai susiduria su tam tikrais sunkumais, jie nori gauti daugiau informacijos iš sveikatos priežiūros specialistų. Labai dažnai sveikatos priežiūros specialistai pasyviai laukia, kol pacientas pats iškels šią problemą, tuo tarpu jie patys turi inicijuoti šių klausimų sprendimą. Neseniai vykusioje apklausoje, kurioje dalyvavo daugiau nei 450 kardiologų, 70% respondentų nepateikė jokių patarimų savo pacientams, 54% teigė, kad jiems trūko pačių pacientų iniciatyvos ir 43% atsakė, kad jie neturėjo tam laiko. Šioje ABC serijos knygoje “Seksualinė sveikata” yra visa sveikatos priežiūros specialistams reikalinga medžiaga susidūrus su tokiomis situacijomis.
1970 m. Pasaulinė sveikatos organizacija apibendrino teisę į seksualinę sveikatą kaip vieną iš pagrindinių žmogaus teisių:
• Gebėjimas mėgautis ir kontroliuoti seksualinę sveikatą bei reprodukcinį elgesį pagal socialinę ir asmeninę etiką.
• Laisvė nuo baimės, gėdos, kaltės, klaidingų įsitikinimų ir kitų veiksnių, kurie slopina seksualinį atsaką ir kenkia seksualiniams santykiams.
• Laisvė nuo organinių sutrikimų, ligų ir trūkumų, kurie kenkia seksualinei ir reprodukcinei funkcijai.
Praėjus beveik 50 - čiai metų yra teisinga savęs paklausti “kaipgi mums sekasi?” Trumpas atsakymas yra toks - nepakankamai gerai. Daug disciplinų tame dalyvauja ir galimybė gauti informaciją turėtų tapti įprastu reiškiniu. Ši knyga yra svarbi pradžia.

Med. Dr. Graham Jackson
Kardiologas, Seksualinių konsultacijų asociacijos pirmininkas

Pasirinkite filtravimo kriterijus ir spauskite „Pritaikyti“ arba ENTER


Tema (-os)
LSMU KNYGYNAS