Prekių filtras

Medicinos knygos ir literatūra studijoms, mokslui, visuomenei

David Epstein

Sporto genas. Kelias link įspūdingų rezultatų

9,50€
 Turime prekyboje

Prekės kodas: 9786098254747
Autorius: 
David Epstein
ISBN: 
9786098254747
Leidykla: 
Liūtai ne avys
Išleista: 
2021
Knygos kalba: 
Lietuvių
Formatas: 
A6
Viršelis: 
Kietas
Puslapių: 
416
Svoris: 0,400 kg
Matmenys: 150 mm × 0 mm × 210 mm

Tema (-os)

Visos knygos · Biologija. Genetika · Fiziologija · Sportas

Dalintis

     

„New York Times“ bestseleris ir nauja „Žmogaus ribų“ autoriaus David Epstein knyga „Sporto genas. Kelias link įspūdingų rezultatų“, kurioje skaitytojai supažindinami su sudėtingu genetikos, fiziologijos ir sporto medicinos kursu.

Aptardamas prieštaringai vertinamą vadinamąją 10 tūkst. valandų taisyklę, leidžiančią patraukliai paaiškinti sportinės sėkmės priežastis, Davidas Epsteinas ėmėsi didžiosios diskusijos, kas svarbiau – prigimtis ar mokymasis, ir aiškinosi, kaip toli pažengė mokslas, ieškodamas atsakymo į šį klausimą. Pristatydamas duomenis, kuriuos surinko pabuvojęs tiek žemiau ekvatoriaus, tiek aukščiau poliarinio rato, taip pat įdomius pokalbius su geriausiais mokslininkais ir olimpiniais čempionais, interviu su sportininkais, kurie turi retų genetinių mutacijų ar fizinių savybių, Epsteinas skatina mus permąstyti pačią sportiškumo esmę.

Diskusija sena kaip ir sporto varžybos. Ar tokios žvaigždės kaip Usainas Boltas, Michaelas Phelpsas ir Serena Williams yra genetiniai mutantai, atsiųsti į Žemę, kad užkariautų pasirinktą sporto šaką? Ar tiesiog normalūs žmonės, kurie treniruodamiesi tarsi apsėsti ir pasitelkę valią peržengė savo biologines ribas?

Vertėjas: Audrius Ramuckis, Emilija Žičkytė

Pasirinkite filtravimo kriterijus ir spauskite „Pritaikyti“ arba ENTER


Tema (-os)
LSMU KNYGYNAS