Prekių filtras

Medicinos knygos ir literatūra studijoms, mokslui, visuomenei

David A. Sinclair

Gyvenimo trukmė. Kodėl senstame ir kodėl tai neprivaloma

17,90€
 Turime prekyboje

Prekės kodas: 9786094274497
Autorius: 
David A. Sinclair
ISBN: 
9786094274497
Leidykla: 
Kitos knygos
Išleista: 
2020
Knygos kalba: 
Lietuvių
Formatas: 
A5
Viršelis: 
Kietas
Puslapių: 
408
Svoris: 0,750 kg
Matmenys: 160 mm × 0 mm × 240 mm

Tema (-os)

Visos knygos · Biologija. Genetika · Geriatrija · Mityba · Visuomenės sveikata

Dalintis

     

Knygos "Gyvenimo trukmė. Kodėl senstame ir kodėl tai neprivaloma" aprašymas

Visi senstame ir nieko čia nepadarysi, reikia tiesiog susitaikyti. Tiesa? Nebūtinai! Genetikos specialistas David A. Sinclair mokslo populiarinimo knygoje „Gyvenimo trukmė: kodėl senstame ir kodėl tai neprivaloma“ siūlo naują, revoliucinį požiūrį!

Jau tūkstantmečius žmonija svajoja apie jaunystės eliksyrą, kuris galėtų jei ne sustabdyti, tai bent ženkliai sulėtinti senatvę. Ar tai įmanoma? Šiandien žmonės gyvena gerokai ilgiau nei mūsų protėviai, tačiau visi be išimties senstame. Kodėl? Knygos autorius David A. Sinclair kviečia skaitytojus pasivaikščioti po laboratorijas ir sužinoti, ką modernus mokslas išsiaiškino apie senėjimo procesą ir kokias paslaptis atskleidžia naujausi gyvų organizmų tyrimai.

Šiuo metu kelias į ilgesnį gyvenimą gana sudėtingas, tačiau visiems žinomas. Sportas. Laimingi santykiai. Streso vengimas. Tinkama augalinė mityba. Pasninkas. Kontrastinis dušas. Žalingų įpročių atsisakymas. Meditacija. Geras miegas. Visa tai gerina imuninę sistemą ir leidžia senti lėčiau. Knygoje patvirtinamas šių metodų efektyvumas, tačiau yra dar šis tas, apie ką kalba David A. Sinclair.

Mokslo populiarinimo knygoje „Gyvenimo trukmė: kodėl senstame ir kodėl tai neprivaloma“ aptariami įvairių amžiaus tyrimų trūkumai, kurie iš dalies yra nulemti to, kad senėjimo procesas nepriskiriamas prie lėtinių ligų. Autorius atskleidžia naują mokslo paradigmą, kurios pagrindinė mintis ta, kad senėjimas yra pagydoma liga. Sužadinus lyg šiol gerai neištyrinėtus ilgaamžiškumo genus, įmanoma stipriai sulėtinti senėjimą bei išgydyti daugybę jo nulemtų negalavimų.

Paskutinėje leidinio dalyje mokslininkas nagrinėja socialines, kultūrines ir etines gyvenimo pratęsimo pasekmes. Knyga aptaria mokslo tyrimų praeitį, naujausius šių laikų atradimus ir kur link einame. „Gyvenimo trukmė: kodėl senstame ir kodėl tai neprivaloma“ sukels daugybę minčių bei idėjų diskusijoms.

Dr. David A. Sinclair (g. 1969 m.) – genetikos profesorius, Harvardo universiteto medicinos profesorius, už savo mokslinę veiklą apdovanotas daugybe premijų. 2018-tais metais „Time Magazine“ jį paskelbė vienu iš 50 pasaulio įtakingiausių žmonių sveikatos priežiūros srityje.

Iš anglų kalbos vertė Matas Geležauskas.

Pasirinkite filtravimo kriterijus ir spauskite „Pritaikyti“ arba ENTER


Tema (-os)
LSMU KNYGYNAS