Prekių filtras

Medicinos knygos ir literatūra studijoms, mokslui, visuomenei

Andrew Steele

Nesenstantys. Ilgaamžiškumo mokslas ir paslaptys

11,00€
 Turime prekyboje

Prekės kodas: 9786094930058
Autorius: 
Andrew Steele
ISBN: 
9786094930058
Leidykla: 
Liūtai ne avys
Išleista: 
2022
Knygos kalba: 
Lietuvių
Formatas: 
A6
Viršelis: 
Kietas
Puslapių: 
480
Svoris: 0,550 kg
Matmenys: 130 mm × 0 mm × 200 mm

Tema (-os)

Visos knygos · Biologija. Genetika · Geriatrija

Dalintis

     

Nepaprastai įdomiai pasakojama apie tai, kaip dirba mokslininkai, norėdami padėti sustabdyti senėjimo procesą, kad galėtume gyventi ilgiau ir sveikiau.
– Med. dr. Sanjay Gupta

Senėjimas – ne vėžys, ne širdies ligos – yra pagrindinė daugumos žmonijos kančių ir mirties priežastis. Ta pati virtinė biologinių pokyčių, kuriems vykstant raukšlėjamės ir žylame, atveria duris demencijai ir įvairiems kitiems negalavimams. Mes įnirtingai dirbame, kovodami su atskiromis ligomis, bet niekada nė nešauna į galvą paklausti: ar pats senėjimas toks jau neišvengiamas? Gamta sako, kad ne: štai salamandros ir vėžliai žvitrūs išlieka iki gilios senatvės, o jų mirties tikimybė išlieka tokia pati, nepriklausomai nuo amžiaus – šis reiškinys vadinamas biologiniu nemirtingumu. Knygoje „Nesenstantys“ Andrew Steele'as pasakoja, kokią stulbinančią pažangą pastaraisiais metais padarė mokslininkai, siekdami padėti žmonėms irgi senti nesilpstant ir gyventi be ligų.

Apie autorių

Įgijęs fizikos srities mokslo daktaro laipsnį Oksfordo universitete, Andrew Steele'as nusprendė, kad senėjimas yra pats svarbiausias mūsų laikų mokslo klausimas, ir ėmė domėtis kompiuterine biologija. Jis dirbo Franciso Cricko institute, kur naudojo mašininį mokymąsi tam, kad būtų iššifruota mūsų DNR ir pagal pacientų medicinos dokumentų įrašus būtų galima numatyti infarktą. Dabar jis yra profesionalus rašytojas, rašantis apie mokslą, dalyvaujantis BBC bei „Discovery" laidose ir gyvenantis Londone.

Pasirinkite filtravimo kriterijus ir spauskite „Pritaikyti“ arba ENTER


Tema (-os)
LSMU KNYGYNAS