Prekių filtras

Medicinos knygos ir literatūra studijoms, mokslui, visuomenei

Sadhguru

Vidinė inžinerija. Jogo džiaugsmingo gyvenimo vadovas

15,00€
 Turime prekyboje

Prekės kodas: 9786094802386
Autorius: 
Sadhguru
ISBN: 
9786094802386
Leidykla: 
Lietuvos rašytojų sąjungos leidykla
Išleista: 
2021
Knygos kalba: 
Lietuvių
Formatas: 
A6
Viršelis: 
Kietas
Puslapių: 
264
Svoris: 0,430 kg
Matmenys: 150 mm × 0 mm × 220 mm

Tema (-os)

Visos knygos · Etika. Filosofija · Psichologija · Populiarioji psichologija

Dalintis

     

Mąstytojas, filantropas, mistikas, jogas Sadhguru Vakarų skaitytojams pateikia laiko patikrintą kelią absoliučios gerovės link. „The New York Times“ bestseleris „Vidinė inžinerija. Jogo džiaugsmingo gyvenimo vadovas“ – išsamus savitransformacijos vadovas.

Joga yra sudėtinga savęs įgalinimo sistema, suaktyvinti vidinę energiją taip, kad mūsų kūnas ir protas veiktų optimaliai. Tai priemonė transformuoti save taip kaip norime. Tapkite savo džiaugsmo inžinieriumi!

Kada paskutinį kartą praleidote dieną nejausdami nerimo, dirginimo ir streso? Dauguma žmonių per visą gyvenimą neturėjo tokios dienos. Pažvelkite į savo gyvenimą iš šios perspektyvos – viskas ko norite yra tik džiaugsmas ir gerovė. „Vidinė inžinerija“ padės pasiekti palaimą, tačiau teks perimti gyvenimą į savo rankas.

Sadhguru knygoje „Vidinė inžinerija. Jogo džiaugsmingo gyvenimo vadovas“ pasakoja savo paties prabudimo istoriją. Nuo berniuko, kuris mėgo gamtą iki jauno drąsuolio, kuris motociklu išnaršė Indiją. Autorius rašo apie nušvitimo akimirką, apėmusią jį kalno viršūnėje, kur laikas sustojo ir Sadhguru radikaliai pasikeitė.

Šiandien, būdamas ne pelno organizacijos „Isha“ įkūrėju, jis nušviečia kelią milijonams žmonių. Sadhguru teigia, kad neturi doktrinos, kurios mokys, filosofijos, kurią turėtų perduoti ar tikėjimo, kurį norėtų skleisti. Taip yra todėl, kad vienintelis sprendimas visoms žmoniją kamuojančioms negandoms yra savęs transformacija.

Gilioje ir išmintingoje knygoje „Vidinė inžinerija. Jogo džiaugsmingo gyvenimo vadovas“ autorius skaitytojams siūlo laiko patikrintus įrankius, kurie įkvėps transformuotis. Vidinė inžinerija – revoliucinis mąstymo būdas, kuris padės pasiekti džiaugsmą ir pilnatvę. Autoriaus aprašyti dalykai yra praktiški, o pasekėjų iš viso pasaulio skaičius įrodo, kad knyga verta skaitytojų laiko.

Sadhguru Jaggi Vasudev – mąstytojas, jogas, filantropas. Jo kalbas buvo galima išgirsti TED konferencijose, Oksfordo, Stanfordo, Harvardo, Jeilio universitetų auditorijose ir kitose viso pasaulio švietimo įstaigose. Autorius laikomas vienu iš penkiasdešimties įtakingiausių žmonių Indijoje. Sadhguru turi unikalų sugebėjimą senovės jogos mokslus paversti aktualiais šiuolaikiniams protams. Jo požiūris nepriskiriamas jokiai įsitikinimų sistemai, tačiau siūlo įrodytus ir galingus savęs transformavimo metodus.

Pasirinkite filtravimo kriterijus ir spauskite „Pritaikyti“ arba ENTER


Tema (-os)
LSMU KNYGYNAS