Prekių filtras

Medicinos knygos ir literatūra studijoms, mokslui, visuomenei

Sud. Egidijus Kėvelaitis

Žmogaus fiziologija. Vadovėlis

-17%
14,20€
17.05€
 Sutaupote 2,85€
 Turime prekyboje

Prekės kodas: 9789955150916
Autorius: 
Sud. Egidijus Kėvelaitis
ISBN: 
9789955150916
Leidykla: 
KMU
Išleista: 
2006
Knygos kalba: 
Lietuvių
Formatas: 
A5
Viršelis: 
Kietas
Puslapių: 
634
Svoris: 1,260 kg

Tema (-os)

Visos knygos · Fiziologija · Ikiklinikiniai medicinos mokslai · Knygos su nuolaidomis

Dalintis

     

Vadovėlio "Žmogaus fiziologija'' pirmoji laida buvo apdovanota 2005 metais Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerijos trečiąja premija, skirta aukštojo mokslo vadovėliams.
Antroji vadovėlio laida yra papildyta skyrių santraukomis, kurios turėtų padėti studentams apibendrinti išsamią vadovėlio medžiagą, atspindinčią naujus fiziologijos mokslo laimėjimus.
Vadovėlyje aprašomos žmogaus organizmo funkcijos, jų veikimo mechanizmai ir reguliavimo sistemos, Iliustruojant tam tikrų žmogaus funkcijų svarbą, pateikiami jų sutrikoo pavyzdžiai.
Vadovėlis skirtas Lietuvos aukštųjų mokyklų studentams.

Vadovėlio "Žmogaus fiziologija" laida yra pataisyta ir papildyta. Skaitytojas sunkiai ras knygoje skyrelį, kuris nebūtų pakeistas. Pagrindinis antrosios vadovėlio laidos papildymas yra santraukos, kurios pateikiamos skyriaus pabaigoje ar po jo dalies, atsižvelgiant į skyriaus dydį. Tikimės, kad santraukos padės studentams apibendrinti išsamią vadovėlio medžiagą. Ją rengiant buvo stengiamasi, kad tai būtų naudinga studentams.
Padaugėjo vadovėlio skyrių - pirmosios laidos jų buvo 24, antrosios - jau 26. Pirmojo skyriaus struktūra buvo pakeista ir jis padalytas į du skyrius. Vadovėlį papildė naujasis skyrius "Pusiausvyros sistema", kurį parašė docentas Rimvydas Miliauskas. Skyrių "Energijos metabolizmas ir mityba" parengė naujas vadovėlio bendraautoris docentas Robertas Lazauskas. Vadovėlio skyrius jungia daugiau kaip 200 nuorodų. Šios vadovėlio laidos rodyklė yra išplėsta. Docentas Rimvydas Miliauskas labai daug padėjo rengiant santraukas ir rodyklę.

Pasirinkite filtravimo kriterijus ir spauskite „Pritaikyti“ arba ENTER


Tema (-os)
LSMU KNYGYNAS