Prekių filtras

Medicinos knygos ir literatūra studijoms, mokslui, visuomenei

Bryan Stevenson

Gailestingumo jėga. Teisingumo ir atgailos istorija

-32%
4,40€
6.50€
 Sutaupote 2,10€
 Turime prekyboje

Prekės kodas: 9786094930089
Autorius: 
Bryan Stevenson
ISBN: 
9786094930089
Leidykla: 
Liūtai ne avys
Išleista: 
2022
Knygos kalba: 
Lietuvių
Formatas: 
A6
Viršelis: 
Kietas
Puslapių: 
480
Svoris: 0,390 kg
Matmenys: 140 mm × 0 mm × 200 mm

Tema (-os)

Visos knygos · Grožinė literatūra · Knygos su nuolaidomis

Dalintis

     

Įspūdinga tikra istorija apie neįtikėtiną gailestingumo jėgą, atperkančią mūsų kaltę, ir raginimą iš esmės keisti sugedusią teisingumo sistemą, papasakota vieno geriausių ir įtakingiausių šiuolaikinių teisininkų.

*CNN PAVADINO JĄ VIENA ĮTAKINGIAUSIŲ DEŠIMTMEČIO KNYGŲ ● The New York Times ● The Washington Post ● The Boston Globe ● The Seattle Times ● Esquire ● Time įvardyta kaip viena geriausių metų knygų.

Bryanas Stevensonas buvo dar tik pradedantis teisininkas, kai įkūrė teisinių paslaugų biurą „Equal Justice Initiative“, kurio tikslas – padėti tiems, kuriems labiausiai reikia pagalbos: nepasiturintiesiems, neteisingai nuteistiesiems, moterims ir vaikams, atsidūrusiems tolimiausiame baudžiamojo teisingumo sistemos užribyje. Viena pirmųjų Bryano bylų – Walterio McMilliano, jauno vyro, nuteisto mirties bausme už liūdnai pagarsėjusią žmogžudystę, kurios, jo tvirtinimu, jis neįvykdė. Ši byla įtraukė Bryaną į sąmokslo, politinių machinacijų bei teisinių vingrybių verpetą ir visiems laikams pakeitė jo supratimą apie gailestingumą ir teisingumą.

„Gailestingumo jėga. Teisingumo ir atgailos istorija“ – tai nepamirštamas pasakojimas apie idealisto, talentingo jauno teisininko brendimą, jaudinantis žvilgsnis į tų, kuriuos jis gynė, gyvenimus ir įkvepiantis argumentas, kodėl, siekiant tikro teisingumo, reikalinga atjauta.

„Deginanti, jaudinanti <...> istorija. Bryanas Stevensonas, pasirodo, gali būti Amerikos Mandela.“
Nicholas Kristof, The New York Times

Pasirinkite filtravimo kriterijus ir spauskite „Pritaikyti“ arba ENTER


Tema (-os)
LSMU KNYGYNAS