Prekių filtras

Medicinos knygos ir literatūra studijoms, mokslui, visuomenei

Susannah Cahalan

Liepsnojančios smegenys. Mano beprotybės mėnuo

14,00€
 Turime prekyboje

Prekės kodas: 9786094273094
Autorius: 
Susannah Cahalan
ISBN: 
9786094273094
Leidykla: 
Kitos knygos
Išleista: 
2017
Knygos kalba: 
Lietuvių
Formatas: 
A5
Viršelis: 
Kietas
Puslapių: 
336
Svoris: 0,540 kg
Matmenys: 145 mm × 32 mm × 210 mm

Tema (-os)

Visos knygos · Grožinė literatūra · Psichiatrija. Psichoterapija · Psichologija · Populiarioji psichologija

Dalintis

     

24-erių Susannah Cahalan atsibudo ligoninės palatoje viena, pririšta prie lovos. Negalėjo nei judėti, nei kalbėti. Neprisiminė, kaip ten atsidūrė. Dar visai neseniai ji buvo perspektyvi, sveika ir laiminga moteris, dirbanti dideliame Niujorko laikraštyje, ką tik užmezgusi pirmus rimtus santykius... Ir akimirksniu tapo nestabilia, agresyvia psichine ligone. Kas nutiko?

Tai jaudinantis medicininis detektyvas, šiurpi, bet visiškai reali istorija apie jaunos moters pastangas atsikovoti tapatybę. Knyga apie krytį į beprotybę, įkvepiantį šeimos tikėjimą ir apie diagnozę, kuria sunku patikėti.

Susannah Cahalan – „New York Post" žurnalistė jau dešimt metų. Už straipsnį „Mano paslaptingas prarastas beprotybės mėnuo", kuriuo pagrįsta ši knyga, gavo Silūro apdovanojimą. Pagal knygą yra sukurtas filmas („Brain on Fire", 2016).

„Elegantiškai parašyti memuarai įkvepia diskusiją apie novatorišką neuromokslą, slypintį už tūkstančius žmonių paliečiančios ligos, ir pateikia stiprių įžvalgų, kokie subjektyvūs mūsų proto veikimo principai."
Mehmetas Ozas, Niujorko Presbyterian-Columbia medicinos centro profesorius

„Cahalan beveik neprisimena mėnesį trukusios savo beprotybės. Tačiau jai pavyko tą prarastą laiką susigrąžinti ir nepalikti pasakojime jokių spragų."

Pasirinkite filtravimo kriterijus ir spauskite „Pritaikyti“ arba ENTER


Tema (-os)
LSMU KNYGYNAS