Prekių filtras

Medicinos knygos ir literatūra studijoms, mokslui, visuomenei

Helene Flood

Psichoterapeutė

23,90€
 Turime prekyboje

Prekės kodas: 9786094843693
Autorius: 
Helene Flood
ISBN: 
9786094843693
Leidykla: 
Obuolys
Išleista: 
2021
Knygos kalba: 
Lietuvių
Formatas: 
A6
Viršelis: 
Kietas
Puslapių: 
368
Svoris: 0,510 kg
Matmenys: 140 mm × 0 mm × 210 mm

Tema (-os)

Visos knygos · Grožinė literatūra

Dalintis

     

Helene Flood (g. 1982 m.) – psichologijos mokslų daktarė, rašytoja. Jos moksliniai tyrimai apima smurto, antrinės prievartos, potrauminės gėdos ir kaltės jausmo temas. Autorė dirba psichologe ir rašo knygas, mokslinius straipsnius. „Psichoterapeutė“ – pirmasis grožinės literatūros kūrinys.
Helene Flood ne tik žaibiškai išpopuliarėjusi Norvegijos autorė, bet ir psichologė, dirbanti Nacionaliniame smurto ir trauminio streso centre.
Jos trilerio „Psichoterapeutė“ pagrindinė veikėja taip yra šios srities atstovė. Rašytoja kelia klausimą ar psichoterapeutė gali pasitikėti savo pačios emocijomis ir jausmais?

Saros kasdieninis gyvenimas gana įprastas. Darbe ji konsultuoja sunkumų patiriančius paauglius, o namuose kartais susibara su vyru Sigurdu. Kaip ir dauguma mūsų – tik kai išsiskiria požiūris į užsitęsusį paveldėto namo remontą ar vėlyvus sutuoktinio grįžimus namo.

Vieną dieną Sigurdas palieka žinutę, kad kartu su draugais vyksta į kalnų trobelę, tačiau jo bičiuliai praneša, kad jis taip ir nepasirodė. Pamažu pyktį keičia nerimas, o Sara pradeda abejoti savimi. Jai atrodo, kad namuose girdi keistus žingsnius, o daiktai keičia savo vietą.

Netrukus randamas Sigurdo kūnas, o psichoterapeutė tampa įtariamąją. Tačiau kai policininkai aptinka slaptą stebėjimo ir pasiklausymo įrangą, kyla daug papildomų klausimų ir tyrimas nebeatrodo toks paprastas. Sara pati ima kapstytis po keistas vyro mirties aplinkybes ir jai nuolat šmėžuoja mintis, ar tikrai ji gerai pažinojo savo sutuoktinį?

Helene Flood vysto psichologiškai įtemptą siužetą, kuriame saugi ir kasdieniška aplinka virsta šiurpą keliančia atmosfera, slepiannčia nerimą keliančias įžvalgas apie tamsiausias mūsų pasąmonės kerteles. Kaip galime pasitikėti artimiausiais žmonėmis, jei nebepasitikime patys savimi?

Vos pasirodęs romanas „Psichoterapeutė“ tapo tarptautiniu bestseleriu. Jis išverstas į kelias dešimtis kalbų.

Pasirinkite filtravimo kriterijus ir spauskite „Pritaikyti“ arba ENTER


Tema (-os)
LSMU KNYGYNAS