Prekių filtras

Medicinos knygos ir literatūra studijoms, mokslui, visuomenei

Albertas Broga

Chemijos enciklopedija

29,90€
 Turime prekyboje

Prekės kodas: 9785420017531
Autorius: 
Albertas Broga
ISBN: 
9785420017531
Leidykla: 
Mokslo ir enciklopedijų leidybos centras
Išleista: 
2015
Knygos kalba: 
Lietuvių
Formatas: 
A5
Viršelis: 
Kietas
Puslapių: 
816
Svoris: 1,650 kg
Matmenys: 170 mm × 0 mm × 240 mm

Tema (-os)

Visos knygos · Įvairios knygos

Dalintis

     

"Chemijos enciklopedija" skiriama visiems, besidomintiems supančiu pasauliu ir norintiems suvokti aplinkoje vykstančius procesus. Joje aprašomos visos chemijos šakos, cheminiai elementai, jų junginiai, cheminės reakcijos, kai kurie fizikiniai vyksmai ir technologijos.
Prieduose pateikiama svarbiausių chemijos darbų chronologija, cheminių elementų atradėjai, Nobelio premijos laureatai, enciklopedijoje minimi asmenys, dalykinė rodyklė.
Parašykite atsiliepimą apie "Chemijos enciklopedija"
Jūsų vardas

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Chemijos enciklopedija, kurią skaitytojams dovanoja Albertas Broga. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Albertas Broga su knyga Chemijos enciklopedija jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas.

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Chemijos enciklopedija patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Albertas Broga. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Chemijos enciklopedija palikti ir jūs.

Pasirinkite filtravimo kriterijus ir spauskite „Pritaikyti“ arba ENTER


Tema (-os)
LSMU KNYGYNAS